آزمون نهج البلاغه با مشارکت ۱۹۰۰ خادم افتخاری برگزار می‌شود

به گزارش مركز خبر روابط عمومي مسجد مقدس جمكران؛ سید حسین موسوی رابطی از برگزاری آزمون دوره‌های آموزش غیر حضوری خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران خبر داد و اظهار کرد: این رویداد مهم با حضور یک هزار و ۹۰۰ خادم افتخاری و در دو مرحله در تاریخ ۲۳ شهریور ماه و دوم مهرماه سال جاری برگزار می شود.
وی با اشاره به مشارکت پر شور خادمین افتخاری مسجد جمکران در آزمون مقدماتی این دوره از آموزش ها تصریح کرد: خادمان افتخاری که در سال گذشته در دوره مقدمانی شرکت کرده بودند، امسال برای تکمیل آموزش غیر حضوری، در آزمون خطبه همّام نهج البلاغه که در صفات متّقين است شرکت می کنند.
مدیر مرکز خادمین افتخاری مسجد مقدس جمکران بیان کرد: منبع این آزمون جزوه‌ای است که در اختیار خادمان افتخاری قرار گرفته است، این آزمون به صورت غیر حضوری و با مشارکت یک هزار و ۲۰۰ نفر از خادمان در بخش برادران و ۷۰۰ تن از خادمان افتخاری در بخش بانوان و مجموعاً با حضور یک هزار و ۹۰۰ خادم افتخاری در مرحله نخست برگزار می شود.
موسوی با اشاره به اینکه به تمام خادمانی که در این آزمون موفقیت لازم را کسب نمایند گواهینامه اعطا خواهد شد، افزود: دوره دوم آموزش های غیر حضوری خادمان افتخاری در آبان و آذر ماه سال جاری با ثبت نام متقاضیان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *