آغاز ثبت نام اولین ورودی های کارشناسی ناپیوسته بهداشت عمومی واحد مسجدسلیمان

چاپ خبر

ثبت نام اولین ورودی های کارشناسی ناپیوسته کارشناسی ناپیوسته بهداشت عمومی واحد مسجدسلیمان آغاز شد. به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-با صدور مجوز نهایی وزارت بهداشت و اخذ رشته کارشناسی بهداشت عمومی برای واحد دانشگاهی مسجدسلیمان، ثبت نام اولین دوره دانشجویان کارشناسی ناپیوسته بهداشت عمومی این واحد دانشگاهی آغاز شد. دکتر محمد حسین محبی […]

99ثبت نام اولین ورودی های کارشناسی ناپیوسته کارشناسی ناپیوسته بهداشت عمومی واحد مسجدسلیمان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-با صدور مجوز نهایی وزارت بهداشت و اخذ رشته کارشناسی بهداشت عمومی برای واحد دانشگاهی مسجدسلیمان، ثبت نام اولین دوره دانشجویان کارشناسی ناپیوسته بهداشت عمومی این واحد دانشگاهی آغاز شد.

دکتر محمد حسین محبی نورالدین وند معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه مسجدسلیمان در این رابطه گفت : خدا را شاکر هستیم که ، پی‌گیری و تلاش بعمل آمده در خصوص اخذ رشته کارشناسی ناپیوسته بهداشت عمومی به نتیجه رسید و وزارت بهداشت مجوز نهایی پذیرش دانشجو را صادر کرد.

وی، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان به عنوان چهارمین واحد دانشگاهی در کشور و اولین واحد دانشگاهی در استان خوزستان واستان‌های همجوار می‌باشد که موفق به اخذ رشته کارشناسی بهداشت عمومی شده است، لذا ضمن تبریک به همشهریان و هم استانی‌های عزیزخوزستانی، از همه اشخاصی که برای این موفقیت تلاش کردند تشکر می‌کنم.

معاون آموزش واحد دانشگاهی مسجدسلیمان در خصوص ثبت نام دانشجویان رشته بهداشت عمومی، گفت: ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته به اطلاع می رساند تمام داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس www.azmoon.org رشته بهداشت عمومی یا کد ۱۰۷۰۳ این واحد دانشگاهی را انتخاب کنند.

ایشان در پایان، گفت: رشته کارشناسی ناپیوسته بهداشت عمومی پس از طی مراحل قانونی و اخذ مجوز از وزیر محترم بهداشت، برای اولین بار در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در کنار تنها سه واحد دانشگاهی تهران پزشکی، ساری و فیروزآباد راه اندازی و از شروع سال تحصیلی ۹۶-۹۵ اقدام به جذب دانشجونموده است.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *