آغاز دور برگشت رقابت های لیگ برتر گلف کشور با برگزاری ۳ دیدار در مسجدسلیمان

به گزارش آسماری,هفته هشتم و آغازین دور برگشت مسابقات لیگ برتر گلف کشور طی روزهای پنجشنبه و جمعه(۱۲ و ۱۳ بهمن ماه ) در شهرستان مسجدسلیمان با حضور ۶ تیم در مسجدسلیمان برگزار شد.

 

در این دیدارها تیم های نفت مسجدسلیمان-هیات گلف اصفهان,تاراز مسجدسلیمان-ملی حفاری اهواز وهیات گلف شاهین شهر-سورتمه اهواز در زمین باشگاه گلف بی بیان مسجدسلیمان به مصاف هم رفتند.

 

تیم نفت مسجدسلیمان قهرمان فصل گذشته لیگ کشور پس از گذراندن تعطیلات نیم فصل با قدرت تر از گذشته پا به میدان مسابقات نهاد و توانست در اولین دیدار خود در دور برگشت رقابت های لیگ کشور تیم هیات گلف اصفهان را با نتیجه قاطع ۶ بر صفر شکست دهد.

 

تیم تاراز دیگر نماینده مسجدسلیمان  هم در روز اول بازی ها توانست یک برد ارزشمند را از تیم صدرنشین حفاری اهواز کسب نماید اما در پایان روز دوم و در نتیجه تیمی با نتیجه ۵ بر یک مغلوب ملی حفاری اهواز شد.

 

دیگر دیدار هفته هشتم لیگ بین تیم های سورتمه اهواز و هیات گلف شاهین شهر و به میزبانی مسجدسلیمان برگزار گردید که این دیدار هم با نتیجه ۴ بر یک به سود سورتمه اهواز پایان یافت.

 

همچنین بازی عقب افتاده تیم های آزادگان مسجدسلیمان و نمین سرامیک اردبیل از هفته هشتم لیگ کشورطی روزهای آینده برگزار خواهد شد.

 

گفتنی است که هم اکنون تیم ملی حفاری اهواز با ۲۴ امتیاز در صدر و تیم نفت مسجدسلیمان با ۲۱ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر گلف کشور قرار دارند.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *