آغاز نام نویسی آزمون استخدامی در مهرماه/۷۰صنعت پایین دستی با افتتاح فاز اول کارخانه ایجاد می شود

به گزارش آسماری,سید عباس حسینی مدیرعامل شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان(کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان) در نشستی با اصحاب رسانه مسجدسلیمان به تشریح آخرین اقدامات انجام شده در احداث کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان پرداخت.

 

 حسینی با اشاره به سرعت انجام پروژه آلومینیوم مسجدسلیمان گفت: کلنگ احداث این کارخانه در اواخر سال ۹۳ به زمین زده شد  و با توجه به پیشرفتی که تا امروز داشته است یکی از نادر پروژه هایی خواهد بود که زودتر از تاریخ مقرر شده به بهره برداری خواهد رسید.

 

حسینی ادامه داد: مهم ترین اقدام ما انعقاد قرارداد خرید تکنولوژی  ساخت بیلت در فاز دوم کارخانه با شرکت اروپایی است که بعد از ۵۰ سال و برای اولین بار در کشور تکنولوژی تولید بیلت در مسجدسلیمان مستقر خواهد شد.

 

حسینی عنوان داشت:در فاز اول کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان که در آذر ماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید میزان ۱۱ هزار تن پروفیل تولید خواهد شد و دستگاه هایی که در این فاز از پروژه استفاده خواهد شد برای اولین بار در خاورمیانه و در مسجدسلیمان بهره برداری خواهند شد.

 

وی با اشاره به مشکل کمبود زمین ادامه داد:برای احداث فاز دوم کارخانه حدود ۳۵۰ هکتار زمین لازم است که امیدواریم مسئولین شهرستان و استان در تامین زمین مورد نیاز همکاری لازم را داشته باشند.

 

سید عباس حسینی با اشاره به مهم ترین مشکل پیش روی این پروژه ادامه داد:در حال حاضر مشکل اساسی ما عدم تامین برق مورد نیاز برای فعالیت کارخانه است و در صورت عدم تامین برق لازم فعالیت کارخانه آلومینیوم و صنایع پایین دستی با مشکل جدی مواجه خواهد شد.

 

مدیرعامل کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان تصریح کرد:هدف اصلی ما ایجاد بستری برای فعالیت صنایع پایین دستی آلومینیوم در منطقه است که با بهره برداری از فاز اول  حدود۷۰صنعت پایین دستی براحتی در مسجدسلیمان قابل اجرا خواهد بود و می تواند نقش اثرگذاری بر کاهش نرخ بیکاری منطقه داشته باشد.

 

وی خواستار حمایت مسئولین استان و شهرستان برای اجرای صنایع پایین دستی آلومینیوم شد و افزود:امیدواریم مسئولین تلاش کنند تا شرایطی فراهم شود که سرمایه گذاران مسجدسلیمان و استان بتوانند در صنایع پایین دستی آلومینیوم سرمایه گذاری کنند.

 

مدیرعامل شرکت آلومینیوم مسجدسلیمان خاطر نشان کرد:در آذر ماه سال جاری همایشی در اهواز و مسجدسلیمان بمنظور معرفی طرح های صنایع پایین دستی و معرفی آنها به سرمایه گذاران برگزار خواهیم کرد.

 

حسینی در پایان با اشاره به کلیات نحوه جذب نیرو در فاز اول کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان بیان داشت: کلیه نیروهای مورد نیاز از طریق آزمون استخدامی که در مهرماه نام نویسی  آن آغاز خواهد شد استخدام می شوند.

 

وی تاکید کرد:تمامی افرادی که در کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان استخدام خواهند شد از افراد بومی شهرستان خواهند بود.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *