آلومینیوم ۱ – نفت ۱؛ صدر جدول همچنان در اختیار نفت مسجدسلیمان

تيم فوتبال نفت مسجدسليمان در چهارچوب هفته پنجم رقابتهاي ليگ دسته يك كشور توانست در اراك و در مقابل تيم آلومينيوم يك امتياز ارزشمند را كسب كند .

آلومینیوم اراک ۱ – نفت مسجدسلیمان ۱

گل: میثم آقایی (۱۳) – عباس یحیی بیگی (۲+۹۰)/  داور: علی میرغفاری

کمک داوران: محمدرضا طالبی و حمید نادری

آلومینیوم اراک: محمد رضا قویدل، فردین عابدینی، ابوالفضل قربانی، میلاد درخشان، رسول سروش‌نیا، سعید یوسف‌زاده، حسین احمدلو، بهادر عبدی، ایمان رئیسی نسب، مهدی خلج و میثم  آقایی

سرمربی: حامد بصیری

نفت مسجدسلیمان: یوسف بهزادی، مجید ایوبی، علی گودرزی، سعید غلام‌بیگی، میلاد خدایی‌اصل، عباس یحیی بیگی، حمید نعمتی، بهرام احمدی، احمد داودی، محمد علی‌نژاد و پیمان میری

سرمربی: محمود فکری

خلاصه بازی

دیدار تیم‌های آلومینیوم اراک و نفت مسجدسلیمان با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت.

 

تیم نفت مسجدسلیمان پس از چهار پیروزی متوالی به دیدار آلومینیوم اراک رفت و در حالی که تا ثانیه‌های پایانی با یک گل عقب بود، موفق به جبران گل خورده شد تا در نهایت با یک امتیاز از میدان خارج شود و در صدر جدول لیگ یک باقی بماند.

 

تیم آلومینیوم اراک که پس از برکناری علی حنطه با مربیگری حامد بصیری در این مسابقه حاضر شده بود، در دقیقه ۱۳ توسط میثم آقایی قفل دروازه نفت را گشود. شاگردان محمود فکری پس از تلاش زیادی که به خرج دادند، گل خورده را در دقیقه دوم اوقات تلف شده نیمه دوم با ضربه عباس یحیی بیگی پاسخ دادند تا کماکان بدون شکست باقی بمانند.

 

امروز برای نخستین بار در فصل جاری دروازه تیم نفت مسجدسلیمان گشوده شد. تیم نفت پس از انجام پنج بازی با ۱۳ امتیاز صدرنشین است.

 

در ادامه اين رقابتها تيم نفت روز شنبه اول مهرماه در استاديوم شهيد بهنام محمدي به مصاف تيم خونه به خونه  بابل خواهد رفت.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *