آل سعود مانع ایجاد وحدت در بین مسلمانان می شود

به گزارش آسماری,حجت الاسلام سید احمدی امام جمعه موقت مسجدسلیمان در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تسلیت سالروز شهادت امام باقر(ع) گفت: دوران امامت امام باقر(ع) دوران خاصی بود و وظیفه امام در این عصر این بود که یک کرسی تدریس و حوزه علمیه تشکیل دهد و احکام الهی را که در جامعه از بین رفته بود احیا کند.

 

وی با اشاره به سالروز وفات آیت الله طالقانی گفت: آیت الله طالقانی شخصیتی بود که برای انقلاب و احیا اسلام در عصر حاضر زحمات و شکنجه های زیادی را متحمل شد.

 

امام جمعه موقت مسجدسلیمان ضمن تسلیت  یکمین سالگرد شهادت حجاج در حادثه منا اظهار داشت: حدود ۵۰۰ نفر از حجاج ما در این حادثه مظلومانه و با بی تدبیری آل سعود به شهادت رسیدندو مقام معظم رهبری در پیام امسال شان بمناسبت آغاز مراسم حج به این موضوع اشاره کردند.

 

وی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند مسئله امنیت حج یک مسئله مهم است و تاکید داشتند که این بی کفایتی و نالایقی آل سعود در برقراری امنیت مراسم حج در برهه های مختلف نشان داده شده است.

 

حجت الاسلام سید احمدی ادامه داد:آل سعود در دنیای اسلام جنایات می کنند و نمی گذارند بین مسلمین وحدت ایجاد شود. هرکجا که مسلمانان بخواهند متحد شوند آل سعود مانع می شوند و در راستای حمایت از آمریکایی ها و صهیونیست ها خدمت کرده اند و امروز می بینیم در حمایت از تروریست ها چه جنایات هایی در سوریه انجام می دهند.

 

امام جمعه موقت مسجدسلیمان در رابطه با سفیر اخیر استاندار خوزستان به مسجدسلیمان عنوان داشت:استاندار خوزستان در سفر خود به مسجدسلیمان ضمن بازدید از فرودگاه پیگیر راه اندازی مجدد آن شدند و در بازدید از مناطق آلوده شهرستان بر ادامه طرح جابجایی مناطق آلوده تاکید کردند که امیدواریم در آینده ای نزدیک بخش دیگری از این خانواده های ساکن در مناطق آلوده جابجا شوند.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *