آمادگی نفت مسجدسلیمان برای شروع موفق فصل جدید/ هواداران از همان ابتدای لیگ تیم نفت را مورد حمایت قرار دهند

 

 

محمود فکری سرمربی نفت مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار آسماری در رابطه با شرایط تیم نفت پیش از آغاز فصل جدید لیگ دسته اول فوتبال گفت:خوشبختانه با تمرینات خوبی که برگزار کردیم بازیکنان از لحاظ هماهنگی و شرایط بدنی وضعیت مطلوبی دارند.

 

وی افزود:تاکنون ۵ دیدار تدارکاتی با۴تیم لیگ برتری و یک تیم دسته سومی برگزار کردیم و خوشبختانه روند آماده سازی خیلی خوب پیش رفته و امیدواریم تا روز برگزاری اولین بازی اتفاق خاصی رخ ندهد و بتوانیم با پیروزی در این بازی شروع خوبی را برای لیگ جدید داشته باشیم.

 

 

فکری ادامه داد:بازیکنان جدیدی در پست های مختلف به تیم افزوده شده که همگی کیفیت مطلوبی دارند و  از لحاظ اخلافی و فنی بازیکنان خوبی داریم که امیدواریم بتوانیم با توانایی موجود در این بازیکنان  فصل موفقی را پشت سربگذاریم.

 

 

سرمربی نفت مسجدسلیمان با اشاره به نقش اثرگذار هواداران در موفقیت تیم تاکید کرد:رابطه هواداران و تیم نفت در فصل گذشته تاحدودی سرد شده بود اما امیدواریم امسال هواداران از همان ابتدای لیگ تیم را مورد حمایت قرار دهند و انگیزه بیشتری به بازیکنان ما بدهند و بتوانیم با حمایت هواداران پرشورمان نتایج مطلوبی را کسب کنیم.

 

وی خاطرنشان ساخت:همه ما اعم از کادرفنی,هواداران و بویژه مسئولین شهرستان برای موفقیت تیم باید تلاش کنیم و مسئولین با حضور در تمرین تیم به ما روحیه بدهند.

 

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *