اجرای نمایش خلاق ویژه کودکان در ایام دهه کرامت در مسجد مقدس جمکران

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران با هدف معرفت افزایی در مورد وجود مقدس امام رضا علیه السلام و حضرت معصومه سلام الله علیها نمایش خلاق “زیارت” ویژه ی کودکان در مرکز گل نرگس به اجرا در آمد.

این ویژه برنامه در دهه ی کرامت برای کودکان مراجعه کننده به مرکز گل نرگس و هم چنین گروه های اردویی که از قبل هماهنگی کرده اند در حال اجرا است.

در این نمایش داستان زندگی مادر بزرگ و نوه اش به تصویر کشیده شده است که از قم به سمت مشهد و حرم مطهر امام رئوف رهسپارند و در طول سفر و هنگام ورود به حرم مطهر امام رضا علیه السلام وارد جریاناتی می شوند تا به ضریح برسند و… در پایان این نمایش خادم حرم مطهر امام رضا علیه السلام قصه ای از مهربانی های آن امام رئوف را در گوش جان کودکان زمزمه می کند.

دکور این ویژه برنامه نمایشی با تلاش و همت شبانه روزی کارشناسان و مربیان مرکز گل نرگس آماده و نصب شده و طرح و متن نمایش، طراحی و ساخت دکور، نصب دکور و آماده سازی فضا، ضبط صدا و افکت گذاری و اجرای این ویژه برنامه به طور کامل توسط کارشناسان و مربیان مرکز گل نرگس انجام شده است.

گفتنی است، مرکز گل نرگس ویژه کودکان ۵ تا ۹ سال برنامه های متنوعی را در طول سال برگزار می کند و در این مرکز هر کودک به مدت ۴۵ دقیقه با ارائه برنامه های فرهنگی معنوی سرگرم می شود تا خانواده ها در کمال آرامش به انجام فرایض دینی و عبادت در مسجد مسجد مقدس جمکران بپردازند.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *