اطلاعیه استخدام فاز اول کارخانه آلومینیوم سازی مسجدسلیمان/ استخدام تنها از طریق برگزاری آزمون و انجام مصاحبه از بین افراد بومی

چاپ خبر

شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان (مسجدسلیمان) جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در نظر دارد از طریق برگزاری آزمون و انجام مصاحبه از بین افراد بومی اقدام نماید. به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز- شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان (مسجدسلیمان) جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در نظر دارد از طریق برگزاری آزمون و […]

%d8%aa-%d8%aa%d9%86شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان (مسجدسلیمان) جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در نظر دارد از طریق برگزاری آزمون و انجام مصاحبه از بین افراد بومی اقدام نماید.
به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز- شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان (مسجدسلیمان) جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در نظر دارد از طریق برگزاری آزمون و انجام مصاحبه از بین افراد بومی ساکن شهرستان های مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل (که شرح کامل بومی در دفترچه ازمون امده است) اقدام نماید.

از آنجا که ثبت نام در این آزمون منحصرا به صورت اینترنتی و از تاریخ۱۳۹۵٫۷٫۳به مدت ده روز و از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور می باشد. لذا متقاضیان جهت اطلاع از شرایط استخدام می توانید به سایت سازمان سنجش و یا شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان به آدرس:(www.sanjesh.org) و (www.kalco.ir) مراجعه نمایند.
گفتنی است: اطلاعیه و شرح کامل شرایط ازمون در روزنامه ها و سایت های محلی و اینستاگرام شرکت آلومینیوم (masjedsoleiman-kalco) قابل دسترس می باشد.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *