اعتراض مردم نسبت به بی توجهی آبفا,شهرداری و شورای شهر به وضعیت فاضلاب و آسفالت +تصاویر

 

به گزارش آسماری,جمعی از اهالی منطقه هشت بنگله امروز با حضور در مصلی نماز جمعه مسجدسلیمان اعتراض خود را نسبت به  بی توجهی  اداره آب و فاضلاب,شهرداری و شورای شهر مسجدسلیمان به وضعیت نابسامان و بحرانی فاضلاب و آسفالت  محل سکونت شان بیان کردند.

 

یکی از افراد حاضر در جمع اهالی هشت بنگله به خبرنگار آسماری گفت:بارها و بارها مشکل خود را به مسئولین و ادارات شهرستان از جمله اداره آب و فاضلاب,شهرداری,فرماندار و شورای شهر رسانده ایم اما متاسفانه تاکنون اقدام موثری برای بهبود وضع موجود صورت نگرفته است.

 

وی عمده اعتراض مردم را به وضعیت فاضلاب و آسفالت منطقه بیان کرد و افزود:با کمک اهالی بخش اعظمی از فاضلاب محله را با هزینه شخصی خودمان اجرا کردیم و حدود دویست متر از کانال فاضلاب را قرار شد شهرداری احداث کند که الان حدود چهار ماه است کانال فاضلاب  را حفاری و رها  کرده اند و راه ورود به منازل مان مسدود شده است.

 

وی گفت:فصل بارندگی نزدیک است و با اولین بارش باران دیگر راهی برای خروج از خانه و رفت و آمد نداریم,انتظار داریم مسئولین شهرستان نسبت به بهسازی شبکه فاضلاب وآسفالت محله مان اقدام فوری کنند.

 

علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان با حضور در جمع اهالی هشت بنگله طی تماس تلفنی با شهردار مسجدسلیمان خواستار رسیدگی فوری به این مسئله گردید.

 

همچنین حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان نیز پس از شنیدن اعتراض مردم خواستار رسیدگی نماینده شهرستان به وضعیت فاضلاب شهرستان و تذکر به رئیس اداره آبفا گردید.

 

امام جمعه مسجدسلیمان گفت:اداره آب و فاضلاب باید برای مردم کار کند.وقتی جمع کثیری از مردم از یک مسئولی گلایه داشته باشند معلوم است که عملکرد  مثبتی نداشته است.

 

گفتنی است که شهرستان مسجدسلیمان در بحث فاضلاب مشکلات عدیده ای دارد و هیچ اداره یا نهادی خود را مسئول رسیدگی به مشکلات مردم در حوزه فاضلاب نمی داند.

تصاویری از وضع موجود در منطقه هشت بنگله 

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *