اعزام تیم کاراته اندیکا به مسابقات کرمان همچنان در هاله ای از ابهام

به گزارش آسماری به نقل از اندیکانیوز،قرار است طی روزهای آینده مسابقات کشوری کاراته با حضور تیم هایی از سراسر کشور در استان کرمان برگزار شود و طبق هماهنگی های هیئت کاراته شهرستان،تیم کاراته اندیکا نیز قرار است در این مسابقات شرکت کند.

 

در طی یک ماه گذشته،مسئول هیئت کاراته  شهرستان برای تامین هزینه های این سفر به ادارات مختلف مراجعه کرد،اما تاکنون هیچ نهادی برای اعزام این تیم کمک نکرده است و اعزام این تیم در هاله ای از ابهام بسر میبرد.

 

نکته قابل توجه آن است که هر کدام از نوجوانان اندیکا با پرداخت مبلغ ۵۰ هزار تومان،ورودیه این مسابقات را پرداخت کردند اما کسی حاضر به تامین هزینه های حمل و نقل،اسکان و غذا این نوجوانان تاکنون نشده است.

 

مبلغ درخواستی توسط هیئت کاراته برای اعزام این تیم ۱۷ نفره کمتر از پنج میلیون تومان میباشد ولی اداراتی مانند ورزش و جوانان و شهرداری در واکنش به درخواست این کمک اظهار عجز کردند.

 

این در حالی است که طبق بند ب ماده ۱۱۷ قانون اساسی،ادارات و سازمان ها موظفند بخشی از درامد خود را صرف توسعه ورزش کنند اما گویا این ماده قانونی در اندیکا هوداری ندارد.

 

گفتنی است ابتدا قرار بود ۴۰ نفر به این مسابقات اعزام شوند اما بعلت مشکلات مالی هیئت کاراته تصمیم گرفت که این تعداد را به ۱۷ نفر تقلیل دهد.اما امروز اعزام همین ۱۷ نفر هم در هاله ای از ابهام است.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *