اعزام کاروان زیارتی خادمین افتخاری مسجد مقدس جمکران به مشهد مقدس

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران؛ مدیر مرکز خادمین افتخاری مسجد مقدس جمکران، از اعزام جمعی از خادمان افتخاری به مشهد خبر داد و اظهار کرد: طبق سنوات گذشته، کاروان زیارتی خادمان افتخاری مسجد مقدس جمکران، در هفته نخست مهرماه عازم مشهد مقدس شده و به پابوسی امام مهربانی ها می روند.
سید حسین موسوی تصریح کرد: این کاروان متشکل از ۲۵۰ نفر از خادمین افتخاری منتخبی است که در طول سال، در فعالیت های مختلف مسجد مقدس جمکران، از جمله شرکت در دوره های آموزشی مشارکتی فعالانه داشتند.
وی با بیان اینکه این کاروان روز سه شنبه، ششم مهرماه پس از مراسم دعای توسل مسجد مقدس جمکران، عازم این سفر زیارتی و فرهنگی می شود، افزود: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، خادمان مسجد مقدس جمکران به مدت سه روز، از برنامه های متنوعی همچون، دیدار با تولیت آستان قدس رضوی، شرکت در برنامه غبارروبی، بازدید از موزه ها و برگزاری برنامه ویژه در حرم مطهر بهره مند می شود.
موسوی اضافه کرد: همچنین با حضور روحانی کاروان برنامه فرهنگی ویژه‌ای در طول مسیر ویژه خادمان افتخاری تدارک دیده شده است و امیدواریم این سفر معنوی بتواند در ارتقای بیش از پیش خدمت خادمان افتخاری به نمازگزاران مسجد مقدس جمکران موثر باشد.
انتهای پیام/

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *