اعزام گروه های جهادی از قرارگاه رهروان ولایت مسجدسلیمان،لالی، اندیکا به مناطق زلزله زده کرمانشاه

 

مسئول قرارگاه جهادی مسجدسلیمان در گفت و گو با خبرنگار آسماری نیوز گفت:براساس برنامه ریزی انجام شده و با توجه به تقسیم مناطق زلزله زده بین ارتش و سپاه در بازسازی این مناطق و با توجه به اینکه بنیاد مسکن بازسازی روستاهای زلزله زده را به قرارگاه خاتم الانبیا (ص) واگذار کرده این مهم با حضور جهادگران بسیجی استان های سراسر کشور به انجام خواهد رسید.

 

مصطفی روزبهی افزود: در همین راستا و بر اساس برنامه ریزی انجام شده بین سپاه های استانی، بازسازی دوازده  روستا به سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان واگذار شده است.

 

روزبهی ادامه داد: به همین جهت قرارگاه جهادی رهروان ولایت مسجدسلیمان با اعلام آمادگی تیم شناسایی استان خوزستان جهت اسکان گروه های جهادی،  گروه های جهادی خود را به این مناطق اعزام کرده است.

 

روزبهی اعلام داشت: عرصه های فعالیت در مناطق زلزله زده برای گروه های جهادی مشخص و به محض ورود به مناطق زلزله زده، شروع به بازسازی خواهند کرد، که  مدت زمان حضور جهادگران در این مناطق در بازه زمانی ۱۵ الی ۲۰ روزه می باشد.

 

مصطفی روزبهی مسئول قرارگاه جهادی مسجدسلیمان،لالی،اندیکا در پایان از مسئولین محترم سپاه و شرکت نفت و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مسجدسلیمان جهت همکاری و اعزام گروه های جهادی تشکر و قدردانی کرد.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *