اعضای هیئت رئیسه شورای شهر لالی مشخص شد

به گزارش آسماری به نقل از لالی نیوز همزمان با سراسر کشور اولین جلسه شورای اسلامی شهر لالی امروز برگزار شد که هیئت رئیسه آن  پس از رای گیری از بین اعضا برای یک سال پیش رو تعیین شد .

 

گفتنی است در این جلسه که در محل فرمانداری شهرستان لالی و با حضور بخشداران مرکزی و حتی برگزار شده بود اعضای شورای شهر پس از ادای سوگند جهت تعیین هیئت رئیسه رای گیری کرده که نتایج به شرح زیر اعلام شد :

 

علیرضا هزاریان با کسب ۳ رای (رئیس شورای شهر لالی)

جهانبخش یوسفی با کسب ۵ رای (نایب رئیس شورای شهر لالی)

علی خدری با کسب ۵ رای ( خزانه دار شورای شهر لالی )

همچنین شاپور اباذری و سعادت حیدری به عنوان منشی تعیین شدند.

 

پس از تعیین هیئت رئیسه ، اعضای شورای شهر در اولین روز فعالیت خود و در یک جلسه رسمی می بایست وضعیت شهردار جدید را نیز مشخص می کردند که پس از اعلام دو گزینه احتمالی برای این پست ، اختلافات شورای شهر جدید نیز آشکار شد به طوری که جلسه تعیین شهردار با غیبت ۲ عضو شورای شهر از رسمیت و قانونی بودن خارج شد .

 

ابقای شهردار ، تعیین شهردار جدید یا انتصاب سرپرست شهرداری از برنامه های مهمی بود که در نخستین روز شورا می بایست از سوی اعضا صورت گیرد که اختلاف نظر در بین اعضا این تصمیم مهم را در بلاتکلیفی قرار داد .

 

گفتنی است پس از برگزاری این جلسه تعدادی از اعضای شورای شهر جدید در بازدید از روند آسفالت خیابان های شهر و همچنین سرکشی از حوزه های مختلف شهرداری از نزدیک مسائل مختلف حوزه های کاری خود را بررسی کردند . 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *