اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی نابودی این رژیم کودک کش را سرعت می بخشد

 

به گزارش آسماری,حجت الاسلام سجادمنش امام جمعه موقت مسجدسلیمان در خطبه های این هفته نماز جمعه مسجدسلیمان با اشاره به اهمیت تقوا پیشگی گفت: انسان با تقوا با بصیرت می شود و در موقعیت های مهم زندگی دچار گمراهی  نمی شود و راه حق را  از باطل تشخیص می دهد.

 

وی در رابطه با مسئله فلسطین و قدس گفت: این روزها می شنویم که رئیس جمهور خیره سر آمریکا موضوعی را بیان کرده که نشان دهنده دیوانگی دشمنان ما است, اینها به ضرر خودشان کار می کنند و با این کارشان باعث شدند مسئله قدس برای مردم مهم تر از گذشته شود و مردم دنیا این موضوع را  که قدس  را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کردند بشدت محکوم نمودند .

 

وی ادامه داد:قطعا با این کارشان وعده نابودی رژیم کودک کش اسرائیل تا ۲۵ سال آینده که مقام معظم رهبری فرمودند را سرعت می بخشند و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند بیان این موضوعات نشان دهنده عجز و ضعف شان است و قطعا فلسطین آزاد خواهد شد.

 

حجت الاسلام سجاد منش با اشاره به شسکت های پی در پی توطئه های دشمنان در منطقه تصریح کرد:  از همان ابتدای انقلاب اسلامی دشمنان ما توطئه هایشان یکی پس از دیگری برملا و شکست خورد و اخیرا هم در یمن شاهد شکست توطئه دیگرشان بودیم که با کشته شدن رئیس جمهور سابق یمن نقشه شان نقش برآب شد.

 

وی تاکید کرد:دشمن همیشه در تلاش برای ضربه زدن به اسلام و مسلمانان است  اما ما هوشیاریم و ملت پشتیبان رهبری  خواهند بود و به دشمن زورگو و بدعهد  پاسخ دندان شکن خواهند داد

 

امام جمعه موقت مسجدسلیمان عنوان داشت:دشمن می خواهد با اجرای برجام های مختلف ملت ایران را مجبور به دست کشیدن از همه ارمانها و ارزش هایش بکند اما رهبر ما بیدار و ملت در مقابل توطئه های آنها تا اخر ایستاده اند.

 

سجادمنش ضمن تبریک روز هوانیروز خاطرنشان ساخت:افتخار افرینی های هوانیروز در هشت سال دفاع مقدس که پایگاه هوانیروز شهید آسیایی مسجدسلیمان هم در این پیروزی ها سهیم بود را فراموش نمی کنیم بویژه در عملیات مرصاد  که در اواخر جنگ تحمیلی  هوانیروز پر افتخار بود که بیشترین سهم را در شکست و نابودی منافقین داشتند.

 

وی با اشاره به روز جهانی حقوق بشر گفت: حقوق بشر ابزاری است که از آن برعلیه بشریت استفاده می کنند, آیا کسانی که بدست داعش ظالمانه کشته شدند حقوق بشر نداشتند؟ ایا مسلمانان جهان حقوق بشر نداشتند که این همه ستم می بینند و  سازمان ها و مدعیان حقوق بشر حرفی نمیزند؟ مسئله حقوق بشر ابزاری در دست ظالمان و ستمگران برای سواستفاده است. 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *