اعلام ویژه برنامه های پایان هفته مسجد مقدس جمکران

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، مراسم آخر هفته مسجد مقدس جمکران از روز پنجشنبه ششم آبان از ساعت ۲۰ با قرائت زیارت وارث و آیاتی از کلام الله مجید آغاز و پس از آن حجت الاسلام یزدی ساعت ۲۰:۲۰ سخنرانی می کند؛ قرائت دعای پر فیض کمیل ساعت ۲۱ هم با نوای حاج اسلام میرزایی خواهد بود.
بامداد روز جمعه هفتم آبان دعای عهد ساعت ۵:۴۵ قرائت می شود؛ حجت الاسلام والمسلمین بندانی نیشابوری ساعت ۶ به سخنرانی پرداخته و ساعت ۶:۴۰ منتظران و عاشقان حضرت حجت(عجل الله تعالی فرجه) دعای ندبه را با نوای حاج عباس حیدرزاده زمزمه می کنند.
زیارت آل یاسین و دعای سمات ساعت ۱۷ عصر جمعه از سوی واحد مراسم مسجد مقدس جمکران برگزار و قرائت می شود.
همچنین زائران مسجد مقدس جمکران می توانند از کارگاه های آموزشی کوتاه مدت با موضوع مهدویت، سبک زندگی و ازدواج در صحن رسول اعظم(صلی الله علیه و آله) از ساعت ۱۸ تا ۲۳ استفاده کنند.
زائرانی که کودکان ۴ تا ۹ سال دارند، برای بهره مندی بیشتر از مراسمات معنوی این مسجد مقدس می توانند فرزندان خود را به مرکز فرهنگی گل نرگس بسپارند و از خدمات فرهنگی هنری این مرکز بهره مند شوند.
نمایشگاه دائمی «قرآن، فقه و زندگی»، ختم های حضوری و غیر حضوری قرآن کریم، مشاوره حفظ و تصحیح قرائت نماز، برگزاری مسابقات قرآنی، برگزاری کارگاه های آموزشی قرآنی و معرفی محصولات برتر قرآنی از دیگر خدمات فرهنگی مسجد مقدس جمکران است که زائران با حضور در شبستان قرآنی این مسجد مقدس می توانند از آن ها استفاده کنند.
انتهای پیام/

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *