افتتاح بخش راديولوژي بيمارستان امام خميني (ره) صنعت نفت مسجدسليمان

به گزارش آسماری به نقل از روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان ، اين مراسم صبح امروز با حضور قباد ناصري مديرعامل و ساير اعضاي هيأت مديره به همراه منصور فولادي رييس بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسليمان برگزار شد .

 

مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان طي سخناني در اين مراسم با تقدير از زحمات و خدمات دست اندركاران بخش بهداشت و درمان صنعت نفت و تلاش هايي كه در جهت انگيزش بخشي به كاركنان اين صنعت صورت مي دهند گفت : افزايش سطح كيفي خدمات كه با بهبود فيزيكي ساختمان هاي موجود و بكارگيري دستگاه هاي جديد صورت گرفته مويد اهتمام مجموعه بهداشت و درمان در جهت رضايت مندي است .

 

رييس بهداشت و درمان صنعت نفت مسجدسليمان نيز طي سخناني با تقدير از حمايت ها و پشتيباني هاي شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان گفت : بدور از انصاف است اگر نگوييم توفيقات حاصل شده مرهون و مديون توجه ويژه جناب مهندس ناصري و مجموعه ي خدوم اين شركت به بخش بهداشت و درمان است .

 

دكتر منصور فولادي افزود : دستگاه راديولوژي كه يكي از نيازهاي اساسي اين بيمارستان بوده با عنايت ويژه مديرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با هزينه اي بالغ بر ۱۰ ميليارد ريال خريداري و با همكاري مجموعه مديريت خدمات شركت نفت و گاز مسجدسليمان در مدت زمان ۱۴ روز نصب و آماده بهره برداري گرديده است .

 

وي افزود : اين دستگاه در مقايسه با دستگاه هاي راديولوژي از تكنولوژي و دقت بالاتري برخوردار است و با توجه به افزايش كيفيت تصاوير كه قابليت ارسال از طريق سيستم پكس را هم دارا مي باشد امكان تشخيص دقيق تر و صحيح تري را به پزشك مي بخشد . 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *