انتصاب سرپرست امور ورزش شركت نفت و گاز مسجدسلیمان

به گزارش آسماری به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهران نصيريان دوست در اين حكم روح الله بهمني را بعنوان سرپرست امور ورزش منصوب و از زحمات رضا احمدپور خاني در مدت تصدي اين سمت تقدير و تشكر نمود .

 

بهمني كارشناس ارشد مديريت دولتي با ۳۹ سال سن ، مدت ۱۶سال است كه در شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان خدمت مي كند و پيش از اين در بخش هاي مختلف اين شركت از قبيل اداره بهره برداري و اداره بهبود روابط كار خدمت نموده است . وي كه خود از جمله ورزشكاران و فوتباليست هاي با اخلاق اين شهر است فوتبال را از رده ي سني پايه شروع كرده و در تمامي رده هاي سني حضور داشته است . وي همچنين در كادر مديريتي و فني تيم هاي فوتبال نفت با سمت هايي همچون مربي ، سرپرست و مديرفني تيم هاي پايه خدمت نموده است .

 

شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان يكي از شركت هاي پيشرو در سطح استان خوزستان و حتي كشور است كه به مقوله ورزش و  جذب و پرورش نوجوانان و جوانان به سمت ورزش توجه ويژه اي دارد به گونه ايكه هم اينك بيش از ۶۲۰۰ نفر كه بيش از ۵۰ درصد آنرا عموم شهروندان تشكيل مي دهند در پوشش تيم هاي ورزشي اين شركت حضور و فعاليت دارند .

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *