اهتمام جدی نفت به گسترش فرهنگ ورزش در سطح جامعه

به گزارش  آسماری به نقل ازروابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان ، مهران نصيريان دوست با اعلام اين خبر اظهار داشت : هم اكنون بيش از ۶۲۰۰ نفر در رشته ها و تيم هاي مختلف ورزشي اين شركت فعاليت مي كنند كه بيشتر آنها را شهروندان و افراد غيرشركتي تشكيل مي دهند .

 

وي با بيان اينكه هم اكنون ۲۸ رشته ي فعال ورزشي در اين شركت وجود دارد افزود : از اين تعداد ، آقايان در ۱۷ رشته ورزشي و بانوان نيز در ۱۱ رشته ورزشي فعاليت مي نمايند .

 

وي تصريح كرد : اين فعاليت ها در رده هاي سني مختلف از نونهالان تا بزرگسالان و رشته هاي مختلف ورزش همگاني و قهرماني و حضور در ليگ هاي مختلف استاني ، منطقه اي و كشوري انجام مي شود .

 

 

اين مقام مسئول در حوزه ي منابع انساني شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان در خصوص حمايت از ساير تيم هاي غيرنفتي نيز اظهار داشت : در چارچوب خط مشي عنوان شده ، در مواردي كه به عمليات توليد و فعاليت هاي صنعتي اين شركت خللي وارد نكند از تيم هاي غيرشركتي نيز با واگذاري سرويس هاي رفت و برگشت درون استاني  زمين تمرين و مسابقه  تجهيزات اماني و غيره حمايت كامل داشته و خواهيم داشت تا همه با هم بتوانيم در خصوص جذب نوجوانان و جوانان بسمت ورزش كه موجب نشاط و شادابي جامعه و پرهيز از انحرافات مي گردد نقشي موثر و مفيد ايفا نماييم .

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *