اولین تساوی خانگی نفت,اولین امتیاز برای مس

به گزارش آسماری,(یوسف  خدامرادی) دیدار تیم‎های فوتبال نفت مسجدسلیمان و مس رفسنجان در هفته پنجم از رقابت های لیگ دسته یک فوتبال با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه پیدا کرد.

 

تیم نفت مسجدسلیمان برای کسب سومین پیروزی خانگی در استادیوم شهید بهنام محمدی پذیرای تیم مس رفسنجان شد که چهار مسابقه قبلی را با چهار شکست به پایان رسانده بود اما تلاش شاگردان بختیاری‎زاده برای کسب سه امتیاز این دیدار به نتیجه نرسید و بازی بدون گل خاتمه یافت.

نیمه نخست دیدار تیم‏های نفت و مس از سرعت پایینی برخوردار بود و دروازه‎های دو تیم کمتر تهدید شد. دو ضربه فرزاد محمدی مهاجم تیم نفت را می‎توان تنها نکات قابل ذکر در نیمه اول قلمداد کرد اما روند بازی در نیمه دوم کمی بهتر شد و بازیکنان دو تیم بازی تهاجمیتری را به نمایش گذاشتند اما در این نیمه هم توپی از خط دروازه‎ها عبور نکرد تا این مسابقه در نهایت با نتیجه صفر بر صفر خاتمه پیدا کند.

نفت مسجدسلیمان با این تساوی ۸ امتیازی شد و در رده ششم قرار گرفت و تیم مس رفسنجان نیز با کسب اولین امتیاز در رده آخر جدول باقی ماند.

 

نفت مسجدسلیمان: یوسف بهزادی، محمد خان‎احمدی، مجتبی بیژن، رضا یزدان‎دوست، میلاد خدایی، ستار دراجی، علی کیانی‎فر(۶۲- محمد معاوی)، سجاد موسوی (۴۶- عرفان پورافراز)، رضا جباری، حسین رسولی و فرزاد محمدی (۸۵- میلاد صالح‎وند)
سرمربی: سهراب بختیاری‎زاده

مس رفسنجان: سجاد بیرانوند، عباس کاظمیان، سجاد عسگری، علیرضا محمودی، نادر فتح اللهی، امیر خدامرادی، احسان پیرهادی، مجتبی محبوب مجاز، محسن ورزکار (۳۶- محمدحسین حیدری)، میثم خداشناس و محسن آذرباد (۸۴- آرمان رمضانی)
سرمربی: علی‎اصغر کلانتری

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *