اولین شکست نفت مسجدسلیمان در شمال رقم خورد/ شاگردان بختیاری زاده وقت کم آوردند

به گزارش آسماری, از سری مسابقات هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های ایران، تیم نساجی مازندران در استادیوم وطنی قائمشهر میزبان نفت مسجدسلیمان بود و موفق شد نماینده فوتبال خوزستان را با نتیجه دو بر یک شکست دهد.

 

در نیمه نخست تلاش یاران دو تیم ثمری نداشت و توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد. مهم‌ترین صحنه ایجاد شده در این نیمه، ضربه امین قاسمی‌نژاد مهاجم نساجی بود که به تیر عمودی دروازه نفت برخورد کرد اما در نیمه دوم حملات تیم نساجی مازندران نتیجه داد و این تیم طی پنج دقیقه موفق به زدن دو گل شد.

 

محمد عباس‌زاده در دقایق ۴۷ و ۵۲ دروازه یوسف بهزادی را باز کرد تا اولین پیروزی تیمش در این فصل را تضمین کند. بازیکنان نفت مسجدسلیمان هم در دقیقه ۶+۹۰ توانستند یکی از گل‎های خورده را توسط میلاد صالح‎وند جبران کنند تا این مسابقه در نهایت با حساب دو بر یک به‎سود شمالی‎ها تمام شود.

 

شرح گل‌ها:

۱-۰ (نساجی): محمد عباس‌زاده در پی پاس امین قاسمی‌نژاد با ضربه پای راست دروازه تیم نفت مسجدسلیمان را باز کرد.

 

۲-۰ (نساجی): حسن نجفی از سمت راست خط دفاعی تیم نفت فرار کرد و پاس به بیرون این بازیکن را محمد عباس‌زاده تبدیل به گل دوم تیم نساجی کرد.

 

۱-۲ (نفت مسجدسلیمان): میلاد صالح‎وند در پی یک ارسال بلند با ضربه سر دروازه تیم نساجی مازندران را گشود تا نتیجه دو بر یک شود و نفتی ها با این گل در دقایق پایانی با نتیجه ۲ بر یک به سود حریف شمالی خود اولین شکست شان در فصل جدید را تجربه کنند.

 

ترکیب نفت مسجدسلیمان:

یوسف بهزادی، محمد خان‌احمدی، مجتبی بیژن، رضا یزدان‌دوست، میلاد خدایی، ستار دراجی (۷۹- میلاد صالح‌وند)، امین جهان‌کهن، رضا جباری، فرزاد محمدی (۷۰- حسین رسولی)، عرفان پورافراز و سجاد موسوی (۵۵- محمد معاوی)

سرمربی: سهراب بختیاری‌زاده

 

در هفته سوم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال بعدازظهر جمعه ۲۹ مرداد ماه نفت مسجدسلیمان در استادیوم شهید بهنام محمدی میزبان فجر شهید سپاسی شیراز خواهد بود.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *