اولین گروه از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آلومینیوم مسجدسلیمان مشغول به کار شدند + اسامی و تصاویر

به گزارش آسماری, سید عباس حسینی مدیرعامل شرکت آلومینیوم کاوه مسجدسلیمان با اعلام این خبر گفت: در آبان ماه سال ۹۵ برای رعایت عدالت در استخدام های کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان تدبیری صورت گرفت که برای جذب نیروی کار مورد نیاز آزمونی برگزار شود که در نهایت متولی برگزاری آزمون سازمان سنجش قرار گرفت. وی ادامه داد: در این آزمون ۲۵۱۷ شرکت کننده در ۹ رشته ……… با هم به رقابت پرداختند که از این بین ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر به صورت تدریجی نسبت به راه اندازی خط تولید فرا خوانده خواهند شد و پس از طی کردن مراحل اداری جذب کار خواهند گردید.

 

حسینی ادامه داد: همزمان با میلاد مسعود امام رضا (ع) اولین گروه پذیرفته شدگان آزمون استخدام با توجه به کلید خوردن خط تولید آزمایشی کارخانه آلومینیوم پس از طی کردن فرایند اداری وارد عرصه کار تولید شدند. همچنین به گزارش روابط عمومی کارخانه آلومینیوم سازی مسجدسلیمان در مرحله اول ۱۸ نفر از پذیرفته شدگان فرا خوانده شدند که از بین آنان ۱۴ نفر پس از حضور در کلاس های تئوری عملاً وارد عرصه تولید شدند. در مرحله دوم نیز حدود ۲۰ نفر دیگر جهت طی نمودن فرایند اداری فرا خوانده خواهند شد که پس از طی مسیر مذکور وارد عرصه کار و تلاش خواهند شد. لازم به ذکر است مطابق برنامه تعریف شده جهت جذب نیرو ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر از افراد شرکت کننده در آزمون دعوت به کار خواهند گردید.

 

مدیرعامل شرکت آلومینیوم کاوه مسجدسلیمان در پایان سخنان خود گفت: کارخانه آلومینیوم  به صورت یک صنعت مادر احداث گردیده است. بیشترین اشتغال از طریق صنایع پایین دستی  صورت خواهد گرفت. لذا از افرادی که توان سرمایه گزاری در این صنعت دارند دعوت می کنیم دست در دست هم مشکل اشتغالزایی جوانان منطقه را برطرف سازیم…

 

اسامی پذیرفته شدگان:

اسماعیل اشرفی بیرگانی( تکنسین مواد)

حامد میرجانی (تکنسین مکانیک)

امیرعلی کرمپور(تکنسین برق)

سامان عیدیوندی( تکنسین برق)

علی بهداروند(تکنسین مواد)

حسن عبداللهی آرپناهی (تکنسین برق)

مصطفی کاظمی ( کارشناس مکانیک)

مجتبی بختیاری (کارشناس مکانیک)

اکبر اسیوند (کارشناس مواد)

مجتبی طهماسبی ( کارشناس مکانیک)

احسان زرنگنه ( کارشناس مواد)

علیرضا فیروزی (کارشناس مواد)

 

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *