این نفت را همه به آتش می کشند/فرار از شکست خانگی در دقیقه۹۵

به گزارش آسماری,تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در یک دیدار خانگی با نتیجه یک بر یک مقابل تیم آلومینیوم اراک متوقف شد.

 

زردپوشان نفت مسجدسلیمان که با دریافت ۲۰ درصد از مبالغ قراردادهایشان از سوی باشگاه نفت شارژ مالی شده بودند، با روحیه خوبی به دیدار آلومینیوم اراک رفتند و ۳۰ دقیقه ابتدایی را پابه‌پای تیم میهمان بازی کردند اما شاگردان مهابادی در ۱۵ دقیقه پایانی نیمه اول کنترل بازی را در دست گرفتند و طی همین دقایق بعد از خلق سه موقعیت توسط حمیدرضا سلیمانی به یک ضربه پنالتی رسیدند که همین ضربه تبدیل به گل شد.

 

در دقیقه ۳۰ مسعود پورمحمد دروازه بان نفت یک موقعیت عالی را از حمیدرضا سلیمانی گرفت و چند دقیقه بعد نیز بازیکنان و نیمکت نشینان آلومینیوم اراک در پی یک برخورد در محوطه جریمه نفت اعتراضات شدیدی به داور انجام دادند و معتقد به خطای پنالتی روی سلیمانی بودند. تلاش سلیمانی مهاجم خطرناک تیم آلومینیوم سرانجام در دقیقه ۴۲ جواب داد و داور خطای پنالتی پورمحمد دروازه‌بان نفت روی سلیمانی را اعلام کرد که این ضربه پنالتی توسط حامد بصیری کاپیتان تیم میهمان تبدیل به گل شد تا آلومینیوم نیمه اول را برنده به رختکن برود.

 

در نیمه دوم، بازیکنان دو تیم خصوصاً یاران نفت برای رسیدن به گل تلاش زیادی انجام دادند. در این نیمه چند موقعیت گلزنی شاگردان سهراب بختیاری‌زاده هدر رفت و شاگردان داود مهابادی هم یک بار تیر دروازه تیم نفت مسجدسلیمان را به لرزه در آوردند اما در نهایت بازیکنان نفت در دقیقه پنجم وقت اضافی با گلزنی ایمان رئیسی‌نسب از یک ضربه ایستگاهی به گل تساوی رسیدند تا از یک شکست خانگی فرار کنند. با این نتیجه، تیم نفت مسجدسلیمان در رده دوازدهم و تیم آلومینیوم اراک در رده هشتم جدول رده‌بندی قرار گرفتند.

 

نفت مسجدسلیمان: مسعود پورمحمد، محمد خان احمدی، مجتبی بیژن، رضا یزدان‎دوست، میلاد خدایی‎اصل، علی کیانی‎فر، امین جهان‎کهن، ستار دراجی (۶۷- میلاد صالحوند)، محمد معاوی (۶۱- ایمان رئیسی‌نسب)، سجاد موسوی (۸۲- فرزاد محمدی) و شهاب زندی

 

سرمربی: سهراب بختیاری‌زاده

 

آلومینیوم اراک: محمد صابری‎زاده، اکبر بختیاری، ابوالفضل قربانی، وحید نعمتی، نادر هوشیار، رضا کاردوست، امین پورعلی، حامد بصیری (۷۲- میلاد رخشان)، حمیدرضا سلیمانی، حسین مددی (۷۸- شاهین مجیدی) و میلاد احمدی _۹۰- روح‎الله عرب)

 

سرمربی: داود مهابادی

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *