با آغاز پروژه مجتمع پتروشیمی مسجدسلیمان شاهد تحول بزرگی در اقتصاد شمال استان بودیم

ماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی در بازدید از پروژه اوره و امونیاک شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان گفت: با آغاز این پروژه شاهد تحول بزرگی در اقتصاد شمال استان بودیم.

 

ن علی عسکر ظاهری اظهار داشت: امروز پروژه اوره و امونیاک به عنوان یک ظرفیت بزرگ اقتصادی توانسته است بخشی از معضل مهم بیکاری جوانان منطقه را مرتفع نماید. وی ادامه داد: ورود تجهیزات سنگین و سبک پروژه اوره و امونیاک به این پروژه شتاب بخشیده است و ما امیدواریم طی ماههای اینده با نصب این تجهیزات پروژه با حداکثر ظرفیت به کار خود ادامه دهد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که همه نمایندگان در کمیسیون انرژی با همکاری لازم از همه ظرفیت های خود برای به سرانجام رساندن این پروژه استفاده کردند گفت:  شایسته است از همه همکاران پرتلاشمدر این رابطه تقدیر نمایم.

ظاهری تسریع کرد: پروژه پتروپالایش بختیاری مسجدسلیمان نیز هم اکنون عملیات خاکبرداری ان درحال انجام است که انشاالله این پروژه بتواندبه بخش دیگری از نیاز اشتغال منطقه کمک نماید.

وی همچنین از مدیرعامل و کارکنان مجموعه بزرگ شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان که برای پیشرفت صنعت کشور در تلاش هستند قدردانی کرد.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *