برای اولین بار سنجش سلامت نوآموزان عشایر رایگان شد

چاپ خبر

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-در اجرای بند ۷ اساسنامه مدارس عشایری و با پیگیری مجدانه مدیرکل محترم آموزش و پرورش عشایر کشور و موافقت ریاست محترم سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور اجرای طرح سنجش سلامت نوآموزان ورودی پایه ی اول در سراسر مدارس عشایری از سال ۹۵ رایگان اعلام شد. قنبری مدیر […]

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-در اجرای بند ۷ اساسنامه مدارس عشایری و با پیگیری مجدانه مدیرکل محترم آموزش و پرورش عشایر کشور و موافقت ریاست محترم سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور اجرای طرح سنجش سلامت نوآموزان ورودی پایه ی اول در سراسر مدارس عشایری از سال ۹۵ رایگان اعلام شد.
قنبری مدیر آموزش و پرورش عشایر استان با تایید این خبر گفت: این مدیریت با داشتن ۵۴۰ مدرسه ابتدایی عشایری بیش از دو هزار ورودی پایه ی اول و به همین میزان نوآموز در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ خواهد داشت.
وی افزود این اقدام خداپسندانه یکی دیگر از گام های اساسی دولت تدبیر و امید جهت محرومیت زدایی و توجه ویژه به جامعه غیور و سرافراز عشایری است.
قنبری در خاتمه از یزدان پناه ، مدیرکل آموزش و پرورش عشایر کشور که توانست برای اولین بار اساسنامه مدارس عشایری را در شورای عالی آموزش و پرورش تدوین و تصویب نماید و سرانجام پس از تایید و امضای ریاست محترم جمهور توسط مقام عالی وزارت آموزش و پرورش مفاد آن جهت اجرا به استان ها ابلاغ شد.
قنبری در همین راستا صمیمانه از زحمات طافت فرسای ایشان تشکرکرد. وی اظهار امیدواری نمود با عملیاتی شدن تدریجی این اساسنامه که به منزله قانون اساسی تعلیمات عشایری می باشد شاهد رفع تنگناها در حوزه های مختلف دانش آموزان و معلمان عشایری خواهیم  بود. tmp_8697-IMG-20160713-WA000430791923


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *