برخی به جای این که سرباز ولایت باشندسربارجامعه شده اند/باید فرهنگ مطالبه گری از مسئولین در بین مردم احیا شود

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به این که یکی از وظایف مسلمانان بیزاری از دشمنان اسلام است عنوان کرد: از امت اسلام انتظار داریم با راه اندازی کمپینی جهانی عدم لیاقت و کفایت آل سعود در اداره حرمین شریفین را اعلام کنند

وی اظهار داشت : وقتی سازمان ملل و نهادهای حقوق بشری حاضر نمی شوند آل سعود را به عنوان جنایتکار جنگی معرفی کنند بر همه مسلمانان واجب است که خباثت آل سعود را محکوم کرده و آن را به چالش بکشانند .

حجت الاسلام علوی اصل در ادامه با تسلیت شهادت امام محمد باقر علیه السلام در خطابی به برخی از خواص جامعه هشدار داد : متاسفانه در داخل برخی به جای این که سرباز ولایت باشند سربار جامعه شده اند و به جای خدمت به مردم به آن ها خیانت می کنند و لذا این ها بدانند که مردم هوشیار هستند و همه عملکرد و سخنان آن ها را رصد می کنند .

وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: از نخبگان و جوانان انقلابی شهرستان انتظار داریم همه مسائل و درخواست های خود را از مسئولین مطالبه کنند چرا که باید فرهنگ مطالبه گری در بین مردم احیا شود .

خطیب جمعه لالی تاکید کرد : مردم و جوانان انقلابی و مومن که در فضای مجازی فعالیت های خوبی را آغاز کرده اند باید مسئولینی که کوتاهی می کنند را به چالش کشیده و از مسئولین فعال و دلسوز شهرستان هم به پاس زحماتشان حمایت کنند .

 

وی با اشاره به این که نباید اجازه داد تا از سکوت و کم تحرکی مردم سوءاستفاده شود عنوان کرد: به چالش کشیدن و تخریب مسئولین بدون دلیل و منطق و نقدهای غیر منصفانه هم درست نیست و ما اجازه نخواهیم داد که مطالبه گری با تخریب مسئولین همراه باشد چرا که انتظار داریم خواسته های به حق مردم از طریق جوانان انقلابی و مومن از مسئولان مطالبه شود .

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *