برد شیرین در غیاب سرمربی/نفت مسجدسلیمان۲-فجر سپاسی ۰

به گزارش آسماری,هفته سوم  رقابت های لیگ آزادگان امروز با برگزاری دیدارهایی پیگیری شد و نفت مسجدسلیمان در خانه خود توانست در مصاف با فجر سپاسی شیراز به پیروزی برسد.

 

مشروح این دیدار: یوسف خدامرادی

نفت مسجدسلیمان ۲ – فجرسپاسی شیراز ۰

گل: رضا جباری (۶۹) عرفان پورافراز (۸۷)

داور: داود محرابی

کمک‌داوران: مهدی الوندی و حمید آذرنیا

اخطار: مجتبی بیژن، رضا یزدان‌دوست (نفت) – ایمان سلیمی (فجر)

تماشاگر: دو هزار نفر

 

نفت مسجدسلیمان: یوسف بهزادی، محمد خان‌احمدی، مجتبی بیژن، رضا یزدان‌دوست، میلاد خدایی، ستار دراجی، امین جهان‌کهن، رضا جباری (۸۷- میلاد شیخ سلیمانی)، محمد معاوی، فرزاد محمدی (۸۲- عرفان پورافراز) و حسین رسولی (۶۵- علی کیانی‌فر)

مربی: احمد تقوی

 

فجرسپاسی شیراز: مهدی صدقیان، احسان جودکی، فرید مختاری، ایمان سلیمی، رضا مرادی، ایمان باصفا، سعید زارع (۸۱- شاهین نجات)، صادق صادقی (۵۶- محسن فیاض‌بخش)، مجید جلالی‌فر، میلاد صارمی و محمدجواد جلالی (۴۶- علی غلامرضاپور)

سرمربی: بهرام شفیعی

 

خلاصه بازی

تیم نفت مسجدسلیمان بدون حضور سرمربی‌اش در یک دیدار خانگی مقابل فجرسپاسی شیراز به پیروزی رسید.

 

بازیکنان نفت در نیمه اول تهاجمی‌تر از فجرسپاسی ظاهر شدند و چند موقعیت گلزنی را به دست آوردند اما از این فرصت‌ها استفاده‌ای نکردند. نفت مسجدسلیمان در وقت نخست سه موقعیت گلزنی را توسط محمد معاوی و فرزاد محمدی از دست داد و ضربه دیدنی ستار دراجی در دقیقه ۳۷ نیز به تیر عمودی دروازه تیم فجرسپاسی برخورد کرد. مهم‌ترین فرصت گلزنی تیم فجرسپاسی هم توسط میلاد صارمی خلق شد اما ضربه این بازیکن به تیر دروازه نفت برخورد کرد تا نیمه نخست بدون گل مساوی تمام شود.

 

بازی در نیمه دوم نیز با تلاش بازیکنان دو تیم برای رسیدن به گل برتری همراه بود و چند صحنه خطرناک درون محوطه جریمه‌ها خلق شد. چند دقیقه بعد از اینکه یوسف بهزادی دروازه‌بان نفت ضربه سر فرید مختاری را به کرنر فرستاد، تیم میزبان در دقیقه ۶۹ با حرکت کیانی‌فر تازه نفس و ضربه نهایی رضا جباری به گل رسید تا شادی به اردوی نفت مسجدسلیمان بیاید.

 

در ادامه این مسابقه، تیم نفت توسط علی کیانی‌فر و فجرسپاسی توسط میلاد صارمی صاحب موقعیت‌های گلزنی شدند که این دو موقعیت هدر رفتند اما تیم میزبان در دقیقه ۸۷ از همکاری دو بازیکن تعویضی‌اش به گل دوم رسید تا سه امتیاز این دیدار خانگی را قطعی کند.

 

فجرسپاسی شیراز بعد از دریافت گل دوم صاحب یک ضربه پنالتی شد اما یوسف بهزادی سنگربان نفت مانع از به ثمر رسیدن این ضربه شد و با دفع پنالتی فجری‌ها دروازه تیمش را بسته نگه داشت تا این دیدار با نتیجه دو بر صفر به‌سود نفت مسجدسلیمان خاتمه پیدا کند.

 

تیم نفت مسجدسلیمان امروز در غیاب سهراب بختیاری‌زاده و با هدایت احمد تقوی به میدان رفت. بختیاری‌زاده از چند روز قبل در تمرینات تیم نفت حضور نیافته بود و به‌همین دلیل هدایت نفتی‌ها را تقوی به عهده داشت. تماشاگران نفت در این دیدار سهراب بختیاری‎زاده را تشویق کردند.

 

شرح گل‌ها

۱-۰ (نفت): در پی پاس دقیق علی کیانی‌فر بازیکن تعویضی تیم نفت مسجدسلیمان یک فرصت خوب برای رضا جباری فراهم شد تا این بازیکن دروازه فجرسپاسی را روی پاشنه بچرخاند و تیم میزبان را پیش بیندازد.

 

۲-۰ (نفت): این بار پاس علی کیانی‌فر توسط عرفان پورافراز دیگر بازیکن تعویضی تیم نفت مسجدسلیمان وارد دروازه فجرسپاسی شد تا پیروزی تیم میزبان با این گل حاصل از همکاری دو بازیکن تعویضی قطعی شود.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *