برق مورد نیاز فاز اول کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان تامین می شود

 

علی عسگر ظاهری نماینده مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار آسماری در رابطه با تامین زمین مورد نیاز جهت احداث فاز دوم کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان گفت:جلساتی در رابطه با این موضوع برگزار شده و شرکت شهرک های صنعتی پیگیر این موضوع هستند و مدیرعامل پتروشیمی مسجدسلیمان هم در این زمینه قول همکاری داده اند.

 

وی در رابطه با تامین برق مورد نیاز فاز اول کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان افزود:تامین برق کارخانه آلومینیوم و پتروشیمی مسجدسلیمان بخشی از تعهدات این دو شرکت است که باید با احداث نیروگاه برق مورد نیاز خود را تامین کنند.

 

ظاهری ادامه داد:شرکت صنایع پتروشیمی مسجدسلیمان پیگیر احداث نیروگاه تولید برق هستند اما در حال حاضر  برق مورد نیاز جهت فعالیت فاز اول کارخانه آلومینیوم توسط اداره برق تامین می شود و تلاش مان را می کنیم در فعالیت کارخانه اختلالی ایجاد نشود.

 

به گزارش آسماری, سید عباس حسینی مدیرعامل کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان هفته گذشته  در دیدار با خبرنگاران گفته بود:در حال حاضر مشکل اساسی ما عدم تامین برق مورد نیاز برای فعالیت کارخانه است که در صورت عدم تامین برق لازم, فعالیت کارخانه آلومینیوم و صنایع پایین دستی آن با مشکل جدی مواجه خواهد شد.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *