برگزاری دوره تخصصی جستجو و نجات جاده ای در جمعیت هلال احمر اندیکا

چاپ خبر

دوره تخصصی جستجو و نجات درجاده ویژه برادران با حضور امدادگران سراسر استان خوزستان در اندیکا برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-شاپور باقری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : دوره تخصصی نجات در جاده ویژه برادران امدادگر هلال احمر با حضور مربیان مجرب از مرکز استان و شهرستان ها […]

لبلدوره تخصصی جستجو و نجات درجاده ویژه برادران با حضور امدادگران سراسر استان خوزستان در اندیکا برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-شاپور باقری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : دوره تخصصی نجات در جاده ویژه برادران امدادگر هلال احمر با حضور مربیان مجرب از مرکز استان و شهرستان ها به مدت ۵ روز در مدرسه نیمه شعبان آبژدان برگزار می شود.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اندیکا عنوان کرد: هدف از اینگونه آموزشهای فنی و تخصصی ارتقاء توان امدادگران و افزایش کارآیی آنان در حوادث جاده ای، پاسخگویی به موقع و مناسب و ارائه کمکهای لازم به مصدومان حوادث جاده ای است.
وی تصریح کرد: در این دوره آموزشی مباحث تخصصی از قبیل حوادث جاده ای،وظایف نجاتگرجاده، مروری برمباحث کمک های اولیه، طرح عملیاتی نجات در جاده، ایمنی و ارزیابی و مدیریت سانحه ارائه میشود.
باقری کاهش آمار تلفات جاده ای و توانمندسازی هرچه بیشتر امدادگران ونجاتگران را از اهداف عمده اجرای این طرح بر شمرد و افزود: آشنایی با تجهیزات نجات در جاده و کار با آن، ترابری در جاده، طناب و دستیابی و رهاسازی مصدوم از جمله دیگر مباحث اموزشی در این دوره می باشد.
شاپور باقری در پایان گفت: دوره تخصصی جستجو و نجات درجاده از تاریخ ۲/۵/۹۵ شروع و تا تاریخ ۷/۵/۹۵ ادامه خواهد داشت.
منبع:تاراز نیوز


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *