بهره‌مندی از ۵۰۰ کارشناس و استاد حوزه با هدف پاسخگویی به شبهات

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، حجت‌الاسلام عباس ابراهیمی با اشاره به اینکه مسجد مقدس جمکران در ایام عید غدیر برنامه‌های مختلفی را تدارک دیده است، اظهار کرد: در طول سال به ویژه ایام خاص مانند نیمه شعبان و دهه ولایت نزدیک به ۵۰۰ روحانی و کارشناس مذهبی با همکاری نهادهای مختلف حوزه در این مسجد خدمات مختلفی در حوزه تبلیغ، پاسخگویی به سوالات و شبهات و مشاوره‌های مختلف را ارائه می‌دهند.

وی اظهار کرد: در چند سال گذشته تعداد کارشناسان و استادانی که با ما در مباحث مشاوره دینی و پاسخگویی به شبهات اعتقادی و … همکار بودند به ۳۰ نفر نمی‌رسید اما هم اکنون ۱۲۸ نفر از کارشناسان حوزه به صورت مستمر با این مسجد همکاری دارند.

وی بیان کرد: یکی از برنامه‌های مسجد در این ایام برگزاری همخوانی قرآن کریم با حضور قاریان طلبه در مسجد است همچنین پرده‌خوانی و شعرخوانی غدیر نیز انجام خواهد شد.

وی قرائت عقد اخوت توسط کارشناسان مذهبی برای علاقه‌مندان و ختم ویژه قرآن و صلوات را از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده در این ایام عنوان کرد.

وی تصریح کرد: مرکز مشاوره اسلامی برای اولین بار با همکاری اداره مشاوره حوزه علمیه و با استفاده از کارشناسان حوزوی که هم تخصص دینی دارند و هم متخصص یکی از رشته‌های مرتبط با مشاوره، در مسجد برای مردم صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به حضور کاروان هایی از ۵۲ کشور جهان عنوان کرد: با همکاری جامعه المصطفی(صلی الله علیه و آله) دعای عرفه ویژه اردوزبانان برگزار شد و برنامه‌هایی نیز در این ایام برای آنان درنظر گرفته شده است که توسط طلاب اردوزبان اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *