به میزبانی مجتمع گردشگری چم آسیاب: مراسم گردهمایی پیشکسوتان ورزش و تجلیل از دو خبرنگار پیشکسوت ورزشی مسجدسلیمان برگزار شد

چاپ خبر

مراسم گردهمایی پیشکسوتان ورزش، ورزش دوستان و تجلیل از دو خبرنگار پیشکسوت ورزشی مسجدسلیمان با حضور مدیر کل صداوسیمای خوزستان، امام جمعه و جمعی از مدیران شهرستان مسجدسلیمان برگزار گردید. به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-دراین مراسم علیرضا گوروئی فرماندار مسجد سلیمان ضمن عرض خیرمقدم به مدیرکل صداوسیمای خوزستان افزود:بنده تشکر میکنم از مدیر […]

مراسم گردهمایی پیشکسوتان ورزش، ورزش دوستان و تجلیل از دو خبرنگار پیشکسوت ورزشی مسجدسلیمان با حضور مدیر کل صداوسیمای خوزستان، امام جمعه و جمعی از مدیران شهرستان مسجدسلیمان برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-دراین مراسم علیرضا گوروئی فرماندار مسجد سلیمان ضمن عرض خیرمقدم به مدیرکل صداوسیمای خوزستان افزود:بنده تشکر میکنم از مدیر کل صداوسیما که یک نگاه ویژه به مسجدسلیمان دارند و ازهمه عزیزان و بانیان برگزاری این مراسم و از جامعه رسانه،خبرنگاران،مدیران و ورزشکاران تشکر میکنم.

وی ادامه داد: از اینکه روحیه تقدیر و تشکر در فضای شهر حاکم شده است و در حال تقویت شدن است بسیار خرسندم و باید از این فضاها حمایت شود و امیدوارم همه در این مسیر گام بر داریم.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین امینی اظهار داشت: بسیار خوشحالم از حضور همه مدیران،خبرنگاران،فرهنگیان،پپیشکسوتان و مهندس رحیمی مدیر کل صداوسیمای استان خوزستان که در این فضای خارج از شهر گرد هم آمده ایم و از دو خبرنگار پیشکسوت تجلیل میکنیم و از جناب زنگیان مدیر مجتمع گردشگری و تفریحی بسیار سپاسگزارم که چنین برنامه ای را مهیا ساختند و به رغم مشکلاتی از جمله آب و پوشش خطوط مخابراتی که این مجتمع دارد اینچنین دلسوزانه میزبان این گردهمایی گردید و امیدوارم مسئولین نسبت به رفع مشکلات این مجتمع اقدام و کمک نمایند.

وی تاکید کرد: شهر ما نیازمند به اینگونه برنامه هاست و این پیشکسوتان سرمایه های ما محسوب میشوند که باید بیشتر مورد تکریم قرار گیرند.
مهندس رحیمی مدیر کل صدا و سیمای مرکز خوزستان سخنران بعدی مراسم بود که ضمن تشکر و قدردانی از بانیان این همایش گفت: من دست آقای زنگیان مدیر این مجموعه گردشگری را میبوسم که این فضا را بوجود آورد تا از دو تن خبرنگار پیشکسوت عرصه ورزش در صدا و سیما را تجلیل نماید و من به نوبه خود قدردانی میکنم و آمادگی خود را برای رفع برخی مشکلات این مکان گردشگری اعلام میکنم.
در خاتمه این مراسم کوروش زنگیان مدیر مجتمع فرهنگی، گردشگری و تفریحی چم آسیاب و میزبان این برنامه با شکوه در گفتگو با خبرنگار ما هدف از اجرای این مراسم را قدردانی از تلاش دو تن از خبرنگاران صدا و سیما در پوشش و انعکاس خبرهای ورزشی شهر و توسعه فرهنگ تشکر و سپاس دانست و گفت: شایسته است از حمایت و همکاری حجت الاسلام والمسلمین امینی امام جمعه محترم مسجدسلیمان، مهندس گروئی فرماندار و مهندس ابوذر شجاعی مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و مهندس پیمان ملائی مدیر ترابری این شرکت، جناب آقای ریماز، جناب مهندس روح الله جلیلی مدیر مسئول خبرگزاری مسجدسلیمان، جناب آقای علی بلدی خبرنگار پر تلاش صدا و سیمای خوزستان و مهندس اکبر عباسی زاده و همکاری مدیر و کارکنان چاپخانه لوح و سیمرغ قدردانی نمود.
گفتنی است: در این مراسم از خبرنگاران پیشکسوت آقایان علی بلدی و عزت الله قاسمی بعنوان دو تن از خبرنگاران فعال و پیشکسوت در عرصه ورزش شهرستان تجلیل شد.
حاشیه های مراسم:
در این مراسم بسیاری از روسای ادارات شهرستان و پیشکسوتان ورزشی و خبرنگاران و گروههای مختلف فرهنگی و ورزشی حضور داشتند.
حجت الاسلام والمسلمین امینی امام جمعه مسجدسلیمان با اهداء تابلویی منقش به تصویر ضریح امامزادگان هفت شهیدان به پاس تلاشهای فرهنگی کوروش زنگیان مدیر مجتمع گردشگری چم آسیاب از وی تقدیر نمود.
علی بلدی با تقدیم حلقه گل و هدیه ای، از جناب آقای خراجی پیشکسوت ورزش مسجدسلیمان تجلیل کرد.
امام جمعه مسجدسلیمان با اشاره به تصمیم خیرخواهانه زنگیان مدیر مجتمع گردشگری چم آسیاب در جمع آوری هزینه خرید یکدستگاه آمبولانس برای شهرستان، با اعلام کمک های نقدی برخی ادارات و افراد خیر حاضر در مراسم، حدود ۴۰ میلیون تومان از هزینه های آمبولانس را تامین کرد.
در حین برنامه توسط ملکی نیا مجری صدا و سیمای خوزستان از برخی تلاشگران عرصه ورزش و قهرمانان رشته های ورزشی -حسین آل محمودی، حاجت مولایی و احسان قاضی قدردانی شد.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *