تجلیل از خادمان برتر شرکت کننده در برنامه‌های قرآنی مسجد مقدس جمکران

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، خادمان رسمی خواهر و برادر مسجد مقدس جمکران که در طول سال گذشته در طرح‌ها و برنامه‌های قرآنی این مکان مقدس شرکت کرده و حائز رتبه‌های برتر شده بودند، صبح امروز در حضور جمعیت از مدیران و خادمان مسجد مقدس جمکران تجلیل شدند.
در طول سال گذشته با تلاش و همت مدیریت منابع انسانی و دارالقرآن معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران به منظور بهره‌گیری هر چه بیشتر خادمان این مکان مقدس و خانواده‌های آنان برنامه‌ها و طرح‌های قرآنی مختلفی از جمله طرح فجر صادق با موضوع حفظ و تفسیر سوره مبارکه فجر در ایام دهه فجر سال گذشته، طرح حفظ جزء های یک و ۳۰ قرآن کریم، طرح بینات با موضوع آموزش عمومی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان و طرح طلیعه انس به منظور حفظ موضوعی قرآن کریم برگزار شده است.
همچنین در این مراسم از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی صدای فاطمی فدک ویژه ایام فاطمیه که با حضور همسران خادمان این مکان مقدس برگزار شده بود، تجلیل شد.
حجت الاسلام والمسلمین علی حبیبی از اساتید برجسته آموزش قرآن کریم نیز در این مراسم به تشریح اهمیت قرائت صحیح قرآن به ویژه در نماز‌ پرداخت و با اشاره به اینکه تمام فرق اسلامی بر قرائت نماز به صورت عربی صحیح تاکید دارند به بیان چند روایت در این خصوص پرداخت.
انتهای پیام/

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *