تجلیل از رانندگان قانونمند در همایش همیاران پلیس

به گزارش آسماری به نقل از روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان ، اين همايش به مناسبت هفته نيروي انتظامي و به همت پليس راهور اين شهرستان در سالن اداره آموزش شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان برگزار شد .

 

رييس پليس راهور مسجدسليمان طي سخناني با اشاره به اهميت قانون و اجراي آن گفت : فلسفه ي ايجاد قوانين ، آسايش و امنيت شهروندان است و قانون گريزي و تخلف از قوانين موجب برهم خوردن نظم و امنيت جامعه مي شود .

 

سرهنگ دوم غلامحسين جودكي افزود : براي برخورداري از امنيت پايدار اگر چه پليس وظيفه ي تأمين آنرا بر عهده دارد ولي اين به تنهايي كافي نيست و مي بايست همه ي آحاد جامعه در اين زمينه با پليس همكاري كنند .

 

وي ادامه داد : با تكيه بر اقدامات فرهنگي و بردن آموزش هاي فرهنگي تا كوچك ترين بخش و تقسيم بندي جامعه يعني خانواده مي توان به فرهنگ سازي و توجه و پاسداشت قانون توسط شهروندان اقدام كرد .

 

در پايان اين آيين كه با حضور دانش آموزان هميار پليس و تعدادي از مسئولين شهري برگزار شد از ۸ راننده قانونمند شهرستان مسجدسليمان و ۴ نفر از رانندگان شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان به اسامي مهرداد روشن پور  علي زماني مازيار نصيريان و شاهين شهبازي با اهداي لوح تقدير بعمل آمد . 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *