تحویل یک واحد مسکونی به خانواده نیازمند در بخش آبژدان شهرستان اندیکا+تصاویر

به گزارش آسماری,پروژه احداث سه باب منزل مسکونی در مناطق محروم اندیکا ابتدای امسال با تلاش جهادگران قرارگاه جهادی رهروان ولایت شهرستان مسجدسلیمان آغاز شد که در روز گذشته یک واحد از این منازل مسکونی طی مراسمی با حضور سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان به خانواده نیازمند تحویل داده شد.

 

سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان در این مراسم اظهار داشت: پیرو منویات مقام معظم رهبری در خصوص مأموریت های  بسیج و تأکیداتی که به فعالیت و پویایی گروه های جهادی دانشجویی داشتند، یکی از مأموریت هایی را که در سپاه و بسیج دنبال می کنیم و تلاش ما این است که به عنوان یک مأموریت کلیدی سپاه و بسیج در سطح استان به آن بپردازیم بحث سازندگی و محرومیت زدایی بوده که جزء تأکیدات همیشگی مقام معظم رهبری است.

 

در بخش دیگری از مراسم، مصطفی روزبهی مسئول قرارگاه جهادی مسجدسلیمان عنوان داشت: با همت جهادگران و توکل بر خدا از سه پروژه ساخت منزل برای نیازمندان  یکی از آنها به اتمام رسید که با حضور فرماندهی محترم سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان تحویل این خانواده محترم داده شد.

 

روزبهی در ادامه تصریح کرد:  در این دوره اردوهای جهادی حدود ۷۰ نفر از جهادگران بسیج دانشجویی و بسیج مساجد از شهرستان های مسجدسلیمان و اندیکا شرکت کرده بودند و هزینه هایی که برای ساخت این واحد صورت گرفته است، حدودا به مبلغ  ۵۰۰ میلیون ریال است که با پشتوانه کمک های مردمی و مساعدت های شرکت نفت و دانشگاه آزاد اسلامی و دیگر ادارات شهرستان مسجدسلیمان، این واحد مسکونی به سرانجام رسیده است.

 

وی، قرارگاه جهادی رهروان ولایت شهرستان مسجدسلیمان را جزء گروه های فعال دانست که در عرصه محرومیت زدایی، سازندگی و اردوهای جهادی همیشه پیش قدم بوده است و اقدامات بسیار خوبی را انجام داده است.

 

 روزبهی تصریح کرد: آنچه که در مأموریت ها و وظایف ذاتی خودمان برای خدمت رسانی و کمک به همشهریان و ایل و تبار بختیاری عزیز می دانیم، بحث سازندگی و ورود گروه های جهادی است که بحمدالله شهرستان مسجدسلیمان در این موضوع پیش قدم بوده است.

 

وی در ادامه افزود: در موضع اقدام و عملی که رهبر معظم انقلاب در بحث سازندگی تأکید داشتند، تلاشمان این است که گروه های جهادی به این عرصه ورود پیدا کنند و فقط از شعار  در موضوع اقتصاد مقاومتی حتما پرهیز کنند و نمونه آن همین اقدامات بسیجیان شهرستان است که یکی پس از دیگری انجام می دهند.

 

مسئول قرارگاه مسجدسلیمان اشاره کرد: از ابتدای ساخت این پروژه و پروژه هایی نظیر این در سطح شهرستان مسجدسلیمان که با همکاری ادارات و نهادهای مختلف انجام می شود، از توان جوانان بومی استفاده می شود، که در همینجا شاید نیاز باشد از برخی دوستان در سطح شهرستان گلایه کنیم که چرا این حرکت های جهادی و خداپسندانه را وارد بازی های سیاسی خود کرده و نیروهای جوان انقلابی را دل آزرده و رنجیده خاطر می کنید، شاید بهتر باشد بجای تفکرات غلط بعضی از دوستان و سنگ اندازی هایی که بعضا دیده می شود، در کنار یکدیگر جهت عمل به فرمایشات امام خامنه ای (مدظله العالی) و رفع محرومیت در سطح منطقه و ایل تبار بختیاری مان قدم مثبتی برداریم.

 

روزبهی در پایان بیان داشت: از تمامی خیرین و مسئولین جهادی ادارات و الخصوص دفتر بسیج دانشجویی شهرستان های مسجدسلیمان و اندیکا تشکر میکنم و ان شاالله این قول را خواهیم داد که دو پروژه باقی مانده تا آخر این ماه تحویل خانواده های نیازمند داده شود.

 

بنابر این گزارش، این مراسم با حضور سردار شاهوارپور، سرهنگ باقری،سرهنگ قریشوندی از سپاه حضرت ولیعصر (عج) و سرهنگ رحیمی حسینی فرماندهی سپاه مسجدسلیمان و سرهنگ دسترنج مسئول دفتر بسیج دانشجویی و حجت الاسلام محمدی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه مسجدسلیمان و جمعی از جهادگران و بسیجیان شهرستان مسجدسلیمان و اندیکا برگزار شد.

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *