تعویض سرمربی در شرایط فعلی به صلاح تیم نفت نیست/ بهتر بود سهراب بختیاری زاده در نفت مسجدسلیمان حفظ می شد

بهروز مکوندی پیشکسوت فوتبال مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار آسماری پیرامون اتفاقات اخیر در تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت:من در جریان ریز مشکلات پیش آمده نیستم اما بطورکلی هر مشکلی که بوده بهتر بود با تعامل بین باشگاه و سرمربی برطرف می شد.

 

وی افزود: در چنین شرایطی که هنوز ابتدای فصل هستیم  و تیم هنوز جا نیافتاده بنظر من تعویض سرمربی در این شرایط به صلاح تیم نیست و در نهایت جز ضرر برای نفت مسجدسلیمان و فوتبال مسجدسلیمان نتیجه دیگری نخواهد داشت.

 

سرمربی اسبق نفت مسجدسلیمان تاکید کرد:بهترین تصمیم این بود که مدیریت باشگاه و سرمربی تیم نفت با تعامل یکدیگر  اختلاف ها  را رفع می کردند و فکر نمی کنم اختلاف پیش آمده مسئله بغرنجی باشد که نتوان آنرا حل کرد. با توجه به اینکه در ابتدای فصل هستیم بهتر بود سهراب بختیاری زاده در تیم نفت حفظ می شد.

 

بهروز مکوندی در رابطه با دخالت مدیران غیرورزشی در امور ورزشی عنوان داشت:در سایر حوزه های کاری هم مدیرانی هستند که در حوزه مسئولیتشان تخصص کافی را ندارند اما هر مدیری می تواند با استفاده از نظر متخصصین و کارشناسان در کار خود بهترین تصمیمات را گرفته و عملکرد مطلوبی داشته باشد.

 

وی ابراز امیدواری کرد:امیدوارم هرچه سریعتر اختلاف بین باشگاه  نفت و سهراب بختیاری زاده حل شود و تصمیمی گرفته شود که به سود باشگاه نفت مسجدسلیمان و فوتبال شهرستان باشد.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *