تقدیر رییس کارگروه اقامه نماز وزارت نفت از اهتمام شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان به فریضه نماز جماعت

به گزارش آسماری به نقل از  روابط عمومی شرکت مزبور ، حجت الاسلام سید علی موسوی در روز نخست حضور در این شرکت از وضعیت نمازخانه ادارات ستادی و همچنین واحدهای عملیاتی قلعه نار و لب سفید بازدید و با پرسنل و روحانیون مستقر در این واحدها دیدار و گفتگو کرد .

 

حجت الاسلام موسوی در ادامه حضورش در زادگاه نفت در جلسه مشترک با روحانیون و ائمه جماعت این شرکت از نزدیک در جریان عملکرد و همچنین مشکلات آنان قرار گرفت . وی در این جلسه قرار گرفتن در مسیر هدایت انسان را توفیق بزرگی برای روحانیت بعنوانافرادی که افتخار ملبس بودن به لباس پیامبر اکرم (ص) نصیبشان گردیده عنوان کرد و گفت : باید با به یاد داشتن آخرت خودمان را اصلاح کنیم و بسازیم و با اصلاح خودمان جامعه را اصلاح کنیم .

 

رییس کارگروه ستاد اقامه نماز وزارت نفت همچنین در ادامه حضورش در زادگاه نفت با مهندس پیرامون مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان دیدار و طی آن از عملکرد این شرکت در اهتمام به برگزاری فریضه نماز جماعت در ادارات ستادی و واحدهای عملیاتی این شرکت تقدیر و تشکر نمود .

 

حجت الاسلام سید علی موسوی افزود : اقدامات ارزشمندی در اینجا در توجه به گسترش فرهنگ نمازجماعت صورت گرفته و کارکنان در نمازخانه های مختلف و متعدد این شرکت از برگزاری نمازجماعت استقبال خوبی داشته اند .

 

رییس ستاد کارگروه اقامه نماز وزارت نفت در بخشی دیگر از برنامه سفرش به مسجدسلیمان که با سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی مصادف شده بود با حضور در منزل آزاده شهید علی عسگر پروین به مقام شامخ این شهید والا مقام ادای احترام کرد .

 

رییس کارگروه ستاد اقامه نماز وزارت نفت در ادامه حضورش در مسجدسلیمان با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان با حجت الاسلام صادق امینی دیدار و گفتگو نمود . وی در آخرین بخش از حضورش در زادگاه نفت از چاه نفت شماره یک خاورمیانه ، نخستین پالایشگاه نفت و کارخانه گوگرد سازی که از جمله تأسیسات پارک موزه گنجینه نفت در این شهرستان هستند بازدید بعمل آورد . 

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *