تقسیم امتیازها در دربی خوزستان/استقلال اهواز۲-نفت مسجدسلیمان۲

 

به گزارش آسماری,دیدار تیم‌های فوتبال استقلال اهواز و نفت مسجدسلیمان در هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال با نتیجه مساوی دو بر دو خاتمه پیدا کرد.

 

نفت مسجدسلیمان در این دیدار خیلی زود به گل رسید و رضا جباری بازیکن اسبق تیم استقلال اهواز در پی خطای پنالتی مصیب جمعه زاده دروازه تیم سابقش را از روی نقطه پنالتی باز کرد تا تماشاگران حاضر در استادیوم تختی از دقیقه سوم شاهد گل باشند.

 

بازیکنان استقلال اهواز بعد از دریافت این گل کنترل بازی را در اختیار گرفتند و با حملاتی که انجام دادند، در دقیقه ۲۰ روی ضربه حمدالله ابدام که پس از برخورد به دستان یوسف بهزادی به درون دروازه نفت غلطید، گل تساوی را رقم زدند تا نیمه اول با تساوی یک بر یک تمام شود.

 

در نیمه دوم، تیم استقلال اهواز که دنبال کسب اولین پیروزی در فصل جاری بود، تهاجمی‌تر از تیم نفت ظاهر شد و در دقیقه ۸۵ توسط احمد الجبوری به گل رسید تا به پیروزی نزدیک شود اما بازیکنان نفت که نمی‌خواستند از این مسابقه بدون امتیاز خارج شوند، در دقیقه دوم وقت تلف شده با ضربه سر اکبر آفاق گل تساوی را به ثمر رساندند تا این مسابقه با نتیجه دو بر دو تمام شود.

 

بعد از سوت پایان بازی، کادر فنی و بازیکنان استقلال اهواز به سمت تیم داوری رفتند و اعتراض شدیدی را انجام دادند.

 

دیدار دو تیم خوزستانی حاضر در لیگ دسته اول، در مجموع زیبا و پرگل بود و بازیکنان دو تیم در طول ۹۰ دقیقه به ارائه یک بازی جوانمردانه پرداختند.

 

استقلال اهواز با این تساوی ۳ امتیازی و نفت مسجدسلیمان ۹امتیازی شدند.

 

شرح گل‌ها

۰-۱ (نفت): در پی خطای پنالتی مصیب جمعه‌زاده مدافع استقلال روی فرزاد محمدی مهاجم نفت، رضا جباری پشت توپ ایستاد و این ضربه پنالتی را تبدیل به گل کرد تا شادی به اردوی نفتی‌ها بیاید.

 

۱-۱ (استقلال): ضربه زمینی و محکم حمدالله ابدام پس از برخورد با دستان یوسف بهزادی سنگربان تیم نفت به درون دروازه این تیم چرخید تا این بار شادی نصیب استقلالی‌ها شود.

 

۲-۱ (استقلال): احمد الجبوری مهاجم استقلال اهواز در پی دریافت توپ از حمدالله ابدام با یک حرکت رو به جلو و ضربه به سمت دروازه نفت باعث رقم خوردن گل دوم تیم میزبان شد.

 

۲-۲ (نفت): در پی اعلام یک ضربه آزاد به سود تیم نفت و ارسال توپ به محوطه جریمه استقلال اهواز، اکبر آفاق با ضربه سر گل تساوی را وارد دروازه استقلال کرد تا امتیازات این بازی تقسیم شود.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *