توصیه ها ی مهم برای دانشجویان ورودی جدید واحد دانشگاهی مسجدسلیمان

چاپ خبر

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام آی اس نیوز-در آستانه شروع ثبت نام دانشجویان ورودی جدید، معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان، در خصوص مراحل ثبت نام نکات مهمی بیان کرد. دکتر محمد حسین محبی نورالدین وند معاون آموزشی واحد دانشگاهی مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار این واحد دانشگاهی، گفت: ابتدا به دانشجویان جدید الورود که […]

ععع به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام آی اس نیوز-در آستانه شروع ثبت نام دانشجویان ورودی جدید، معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان، در خصوص مراحل ثبت نام نکات مهمی بیان کرد.

دکتر محمد حسین محبی نورالدین وند معاون آموزشی واحد دانشگاهی مسجدسلیمان در گفتگو با خبرنگار این واحد دانشگاهی، گفت: ابتدا به دانشجویان جدید الورود که واحد دانشگاهی مسجدسلیمان را برای ادامه تحصیل انتخاب کرده اند خوش آمد عرض می نمایم، امیدوارم در طول دوران تحصیل بتوانیم بهترین شرایط ارتقاء علمی و معرفتی را برای این عزیزان محیا نماییم.

محبی افزود: ما مفتخر به حضور آینده سازان ایران اسلامی در یکی از با سابقه ترین واحدها آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی با نزدیک به ۳۰ سال قدمت و دارا بودن رشته های متنوع در کلیه مقاطع تحصیلی از کاردانی تا دکترای تخصصی و همچنین برخورداری از کادر هیأت علمی و اداری متعهد و کارآمد هستیم .

وی، گفت:همکاران ما در تمام بخش های آموزشی، پژوهشی و فن آوری، فرهنگی و اداری مالی در تلاش هستند که امور مربوط به دانشجویان ورودی جدید به سرعت هر چه تمام تر و با دقت انجام گیرد.

ایشان تأکید کرد: داوطلبان ورود به دانشگاه در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و نا پیوسته بدون آزمون که ثبت نام اولیه خود را از طریق سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس www.Azmoon.org انجام داده اند و رسید ثبت نام خود را دریافت نموده اند می بایست ۴۸ ساعت بعد از ثبت نام اولیه با مراجعه به وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان لینک ثبت نام دانشجویان ورودی جدید به آدرس سایت www.Iaumis.ac.ir مراجعه و نسبت به انجام مراحل ثبت نام و بارگذاری مدارک خواسته شده به صورت اینترنتی اقدام نمایند.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان، افزود: داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که ثبت نام نهایی زمانی قطعی خواهد شد که جهت احراز هویت و تحویل مدارک به دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان به صورت حضوری مراجعه نمایند. لذا لازم است بلافاصله بعد از ثبت نام اینترنتی از طریق وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان، شخص داوطلب با در دست داشتن مدرک تحصیلی پایه، شناسنامه، کارت ملی و مدرک نظام وظیفه برای آقایان به صورت حضوری به حوزه معاونت آموزش واحد دانشگاهی مسجدسلیمان مراجعه و پس از تکمیل ثبت نام نهایی نسبت به انتخاب واحد دروس اقدام نمایند.

محمد حسین محبی خاطر نشان کرد: کلیه دانشجویان پذیرفته شده بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با توجه داشته باشند هیچ فرقی بین مدرک فراغت از تحصیلی شان با دانشجویان با آزمون وجود ندارد.

معاون آموزشی واحد مسجدسلیمان در بخش دیگر صحبت خود به برنامه ریزی آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی ۹۶-۹۵ اشاره کرد و گفت: طبق برنامه ریزی بعمل آمده انتخاب واحد این نیمشال به صورت غیر حضوری و از طریق اینترنت از ۲۰ لغایت ۲۴ شهریور ماه ۹۵ هر روز از ساعت ۹ تا ۲۴ انجام خواهد شد.

وی افزود: شروع کلاسهای نیمسال اول ۹۶-۹۵ از ۲۷ شهریور ۹۵، زمان حذف اضافه ۱۰ لغایت ۱۴ مهرماه، پایان کلاسها ۱۶ دی ماه ۹۵ و زمان امتحانات این نیمسال ۱۸ لغایت ۳۰ دی ماه می باشد.

محبی در پایان نکاتی را به شرح ذیل خطاب به کلیه دانشجویان واحد دانشگاهی مسجدسلیمان برای نیمسال اول ۹۶-۹۵ بیان کرد:

تاریخ شروع کلاس ها از روز شنبه۹۵/۶/۲۷ می باشد و اساتید محترم از جلسه اول در کلاس حضور خواهند داشت.
زمان حذف و اضافه از ۷/۱۰ تا ۹۵/۷۱۴ می باشد. بعد از این تاریخ ها هیچ گونه انتخاب واحد و حذف و اضافه ای صورت نمی گیرد و دانشجویان باید درخواست های مرخصی خود را به آموزش ارائه دهند.
با توجه به آرایش دروس، رعایت پیش نیازها الزامی و عواقب عدم رعایت آن متوجه دانشجو خواهد بود.
تعداد واحد انتخابی دانشجو در نیمسال نباید کمتر از ۱۲ واحد و بیشتر از ۲۰ واحد باشد.
دانشجوی مشروط اجازه انتخاب بیش از ۱۴ واحد درسی را در نیمسال نخواهد داشت.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *