توطئه‌های دشمنان اسلام با حضور مدافعان حرم در زیر پرچم ولایت فقیه خنثی شدند

به گزارش آسماری به نقل ازرهیاب، صبحگاه مشترک بسیجیان انقلابی خط ولایت و مراسم تجلیل از ۴۰۰ بسیجی نمونه سطح استان خوزستان ساعتی پیش با حضور نماینده ولی فقیه در استان، فرمانده‌هان نظامی و انتظامی و ۵ هزار بسیجی در مصلی مهدیه امام خمینی اهواز برگزار شد.

 

سردار حسن شاهوارپور در این مراسم با گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج اظهار کرد: هنوز انقلاب اسلامی ایران یک ساله نشده بود که امام خمینی(ره) در ۵ آذر سال ۵۸ دستور تشکیل بسیج مستضعفین را صادر کردند و گذر زمان نشان داد که بنیانگذار انقلاب اسلامی با درک شرایط ویژه کشور و دوراندیشی این فرمان تاریخی را صادر کردند.

 

وی افزود: بسیج در ابتدا برای دفاع سخت از انقلاب اسلامی در برابر تهدیدها تشکیل شد و دیدیم که بسیجیان در جنگ ۸ ساله برابر دشمن سربلند از میدان نبرد خارج شدند و پس از تغییر ماهیت بحران‌ها رفته رفته در همه میدان‌ها حاضر شدند و امروز به پشتوانه مردم در عرصه‌های علمی، جهادی و سازندگی حاضر هستند.

 

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان با اشاره به صبحگاه بسیجیان انقلابی گفت: برگزاری پرشور و باشکوه همایش اقتدار بسیجیان سبب امنیت پایدار در استان و کشور می‌شود.

 

وی با تبریک نابودی داعش به دست مدافعان حرم عنوان کرد: توطئه‌های دشمنان اسلام امروز با حضور مدافعان حرم در زیر پرچم ولایت فقیه خنثی شدند و همه دیدند که این رزمندگان چگونه در میدان نبرد با تروریست‌ها سربلند بیرون آمدند.

 

سردار شاهوارپور با بیان اینکه پیروزی‌های امروز جبهه مقاومت در سایه اطاعت و پیروی از ولی فقیه است، بیان کرد: رمز موفقیت انقلاب اسلامی و تداوم عزت دنیوی و اُخروی ایران تاکنون به دلیل اطاعت محض از ولی ‌فقیه بوده و در همه برهه‌ها، هر وقت که مطیع رهبر انقلاب بودیم همه مشکلات حل‌ شده است.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *