تیراندازی در میدان باشگاه مرکزی/ حمله مسلحانه یک خودرو به راکب موتور سوار و همراه وی

چاپ خبر

ساعاتی پیش بر اثر حمله مسلحانه یک خودرو به راکب موتور سوار و همراه وی در میدان باشگاه مرکزی مسجدسلیمان، دو نفر به شدت مجروح شدند. به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-،به گفته برخی شاهدان ماجرا یک خودروی سواری مشکی رنگ با عبور از میدان باشگاه مرکزی و قبل از سه راه سرکوره ها […]

%d8%b3%d8%b4ساعاتی پیش بر اثر حمله مسلحانه یک خودرو به راکب موتور سوار و همراه وی در میدان باشگاه مرکزی مسجدسلیمان، دو نفر به شدت مجروح شدند.
به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-،به گفته برخی شاهدان ماجرا یک خودروی سواری مشکی رنگ با عبور از میدان باشگاه مرکزی و قبل از سه راه سرکوره ها با شلیک سه گلوله اقدام به تیراندازی به سوی دونفر که با یکدستگاه موتورسیکلت در حال حرکت بودند آنها را به شدت مجروح کردند که حال یکی از آنان وخیم گزارش شده است.

یکی از شاهدان عینی تیراندازی به خبرنگار ما گفت: گلوله اول هوایی شلیک گردید و دو گلوله دیگر به بدن موتور سوار و همراه او برخورد کرد که جراحات یکی از آنان شدید به نظر میرسید.
گفتنی است: عاملان این تیراندازی بلافاصله محل را ترک کرده و گریختند و مجروحان دقایقی بعد توسط اورژانس به بیمارستان انتقال داده شدند و تاکنون خبر موثقی از علت و انگیزه این حادثه گزارش نشده است.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *