ثبت نام بدون آزمون در ۵۰ رشته تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان

چاپ خبر

همزمان با آغاز ثبت نام بدون آزمون سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی، واحد دانشگاهی مسجدسلیمان نیز در ۵۰ رشته تحصیلی مقاطع کاردانی و کارشناسی، دانشجو می پذیرد. کورش اکبری مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در این رابطه گفت: واحد دانشگاهی مسجدسلیمان با دارا بودن کادر هیأت علمی مجرب و با بهره […]

طبلهمزمان با آغاز ثبت نام بدون آزمون سال تحصیلی ۹۶-۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی، واحد دانشگاهی مسجدسلیمان نیز در ۵۰ رشته تحصیلی مقاطع کاردانی و کارشناسی، دانشجو می پذیرد.

کورش اکبری مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در این رابطه گفت: واحد دانشگاهی مسجدسلیمان با دارا بودن کادر هیأت علمی مجرب و با بهره گیری از کلیه امکانات آموزشی، پژوهشی، کتابخانه های غنی و مجهز، مراکز اینترنت، کارگاهها و آزمایشگاههای پیشرفته، خوابگاه مجهز دخترانه ، سرویس ایاب و ذهاب، تقسیط شهریه، وام های کوتاه مدت و بلند مدت با کارمزد۴% و بازپرداخت پس از فراغت از تحصیل و دیگر امکانات رفاهی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته بصورت بدون آزمون جهت نیمسال اول سال تحصیلی۹۵-۹۴ پذیرای دانشجویان و داوطلبان ادامه تحصیل می باشد.

وی افزود: برای ثبت نام در رشته های بدون آزمون محدویتی برای ثبت نام وجود ندارد و مخاطبان با هر شغل و سنی می توانند برای ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان از طریق مراجعه به وب سایت مرکز آزمون به آدرس www.Azmoon.org اقدام نمایند.

کورش اکبری تأکید کرد: با توجه به سیاست های جدید دانشگاه آزاد اسلامی و به منظور فراهم کردن شرایط بهتر ادامه تحصیل افراد کم بضاعت، در برخی رشته های تحصیلی تخفیف شهریه تا ۵۰ درصد درنظر گرفته خواهد شد.

مسئول روابط عمومی واحد دانشگاهی مسجدسلیمان در پایان گفت: برای اطلاع مخاطبان، لیست رشته های تحصیلی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد مسجدسلیمان در وب سایت رسمی این واحد دانشگاهی به آدرس www.Iaumis.Ac.ir درج شده است.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *