جام قهرمانی مسابقات گلف کشور در دست گلف بازان مسجدسلیمان

چاپ خبر

پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی گلف جوانان و بزرگسالان (زیر ٣٠سال)کشور گرامیداشت شهدای مدافع حرم با قهرمانی تیم خوزستان خاتمه یافت . به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز- به نقل از روابط عمومی هیأت گلف شهرستان مسجدسلیمان، تیم نفت مسجدسلیمان که با مربیگری میلاد حاجی پور به عنوان نماینده استان خوزستان در این مسابقات حضور […]

د تپانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی گلف جوانان و بزرگسالان (زیر ٣٠سال)کشور گرامیداشت شهدای مدافع حرم با قهرمانی تیم خوزستان خاتمه یافت .
به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز- به نقل از روابط عمومی هیأت گلف شهرستان مسجدسلیمان، تیم نفت مسجدسلیمان که با مربیگری میلاد حاجی پور به عنوان نماینده استان خوزستان در این مسابقات حضور یافته بود توانست در بخش زیر ١٨ سال و ١٨ تا سی سال مقام نخست مسابقات را بدست اورد و قهرمان این دوره از مسابقات کشوری شود.
تیم های اصفهان و زنجان نیز در رده سنی زیر ١٨ سال و لرستان و گلستان در رده سنی ١٨تا سی سال به ترتیب دوم و سوم شدند.
در بخش انفرادی زیر ١٨سال ، سجاد سلیمانی و سورنا صادقی از تیم خوزستان و علیرضا کاظمی از زنجان به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند .
در بخش انفرادی ١٨تا سی سال هم ، ابراهیم نوری از لرستان عنوان نفر نخست این مسابقات را کسب کرد و عباس قنبری از خوزستان وفرشید رستمی از لرستان به ترتیب دوم و سوم شدند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *