جایگزینی کتیبه های گلدوزی شده مخمل به جای بنر در مسجد جمکران

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، ابراهیم صدوقی به تشریح فعالیت  آفرینش‌های هنری در فضاسازی مسجد مقدس جمکران در ایام محرم پرداخت و اظهار کرد: یکی از کارهای آفرینش های هنری، فضاسازی متناسب با ایام خاص در مسجد مقدس جمکران است که سیاهپوشی مسجد در ماه‌های محرم و صفر در این حوزه انجام می‌شود.
وی با اشاره به اجرای رویکرد اقتصاد مقاومتی در طراحی فضاسازی‌ها ابراز کرد: بر این اساس امسال کتیبه‌های گلدوزی شده مخمل که طول عمر زیادی دارند را به جای بنر طراحی و تولید کرده و در سرتاسر مسجد مقدس جمکران استفاده کردیم.
مدیر آفرینش‌های هنری مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه این کتبیه‌ها شکل و شمایل مذهبی و سنتی دارد و ماندگاری آن نسبت به بنرها بسیار بالا خواهد بود، ابراز کرد: همچنین دورتادور رواق و صحن اصلی مسجد، مخمل‌های اشک‌آور مزین به نام امام حسین(علیه السلام) و حضرت عباس(علیه السلام) نصب شده است.
صدوقی خاطرنشان کرد: در این ایام از طرح‌های گرافیکی ضد استکباری با موضوعات مختلف از جمله ظلم و جنایت دشمنان اسلام به سرکردگی آمریکا و رژیم آدمکش صهیونیستی در کشورهای عراق، سوریه، یمن و جنایات گروه‌های تکفیری نیز بهره‌ بردیم که این حرکت نیز مورد استقبال زائران این مکان مقدس قرار گرفته است.
انتهای پیام/

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *