جسد مرد جوان غرق شده در رودخانه کارون پس از ۷ روز از آب گرفته شد

چاپ خبر

جسد مرد جوان غرق شده در رودخانه کارون پس از ۷ روز توسط غواصان نیروی دریایی سپاه امام حسین(ع) منطقه سوم ماهشهر از آب گرفته شد. به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-این مرد جوان که به همراه خانواده خود، کنار رود کارون و در آبهای پایین دست سد شهید عباسپور در حال تفریح بود […]

یبلجسد مرد جوان غرق شده در رودخانه کارون پس از ۷ روز توسط غواصان نیروی دریایی سپاه امام حسین(ع) منطقه سوم ماهشهر از آب گرفته شد.

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام ای اس نیوز-این مرد جوان که به همراه خانواده خود، کنار رود کارون و در آبهای پایین دست سد شهید عباسپور در حال تفریح بود پس از افتادن درون آب نتوانست خود را نجات دهد و غرق شد.
پس از این حادثه چندین غواص از شهرهای مختلف استان برای جستجوی جسد، بکار گرفته شدند که بدلیل شدت جریان آب و شرایط گل و لای کف آب موفق به پیدا کردن جسد نشدند تا اینکه با هماهنگی رئیس هلال احمر اندیکا گروه غواصان نیروی دریایی سپاه امام حسین(ع) منطقه سوم ماهشهر به محل حادثه اعزام و پس از ساعاتی جستجو، جسد فرد غرق شده را چندین متر پایین تر از محل حادثه از آب درآوردند.
شاپور باقری رئیس هلال احمر اندیکا در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: پس از هماهنگی های صورت گرفته با دستور سردار روانکار، این تیم غواصی با تکنیکهای خاص خود موفق به کشف جسد شدند که از وی و تیم غواصی اعزامی، کمال تقدیر و سپاس را دارم.
گفتنی است: خانواده فرد غرق شده نیز در گفتگو با خبرنگار ما از تلاش و همکاری باقری رئیس هلال احمر اندیکا، ورناصری فرماندار و همچنین بخشدار اندیکا و مدیران سد شهید عباسپور قدردانی کردند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *