جوابیه شهرداری مسجدسلیمان به خبر درخواست شفاف سازی پروسه ارتقاء رتبه شهرداری

به گزارش آسماری به نقل از روابط عمومی شهرداری مسجدسلیمان، در پی انتشار خبر رتبه شهرداری مسجدسلیمان از ۸ به ۹، یادداشتی در این خصوص بر روی خروجی وبسایت آسماری نیوز بدون مشخصات نگارنده درج پیدا کرده، که در این راستا جهت تنویر افکار عمومی، مواردی چند به شرح ذیل می باشد:

 

۱- در سال ۹۳ شهردار وقت با سازمان شهرداری‌ها مکاتباتی انجام داده اند، که اگر قرار به ارتقا درجه شهرداری بود در همان سال یا نهایتا سال بعد انجام می گرفت.

 

۲- مکاتبه اداری می بایست از طریق استانداری، معاونت فنی و عمرانی و مدیر کل امور شهری و شوراها انجام می گرفت، که در همین خصوص مکاتبه ای که در سال ۹۳ انجام گرفت، با سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌ها بود.

 

۳- مکاتبه ای که در سال ۹۳ صورت گرفت مانند سایر مکاتبات ادوار گذشته شهرداری مسجدسلیمان، فاقد امتیاز لازم جهت ارتقا درجه بوده است.

 

۴- در سال ۹۵ مکاتبه ای از طرف این شهرداری با استانداری و در ادامه پیگیری‌های مکرر شخص شهردار و جلسات متعدد (بیش از پانزده جلسه) با کارشناسان سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در تهران انجام گرفته بود، که در نهایت این ابلاغ از طرف وزارت کشور به استانداری خوزستان در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ به شماره نامه ۳۹۵۴۸ رتبه شهرداری مسجدسلیمان از ۸ به ۹ ارتقاء یافته و اسناد سیکل اداری آن کاملا موجود می باشد.

 

لذا هرگونه اظهار نظر اشخاص یا مصادره به مطلوب این خدمات، در فضای مجازی و حقیقی فاقد وجاهت قانونی می باشند.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *