«حبیب‌الله بی‌طرف» با شفافیت درباره برنامه‌های خود برای انتقال آب حرفی نزد/ وزارت نیرو به مدیریت بی‌طرفانه نیاز دارد

عباس پاپی‌زاده در گفتگو با خبرنگار رهیاب با اشاره به اعلام لیست کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم از سوی رییس جمهور و مشخص شدن نام حبیب‌الله بی‌طرف بعنوان وزیر پیشنهادی وزارت نیرو، اظهار داشت:  حبیب‌الله بیطرف سابقه خوبی از خود در ذهن خوزستانی‌ها برجای نگذاشته است.

رییس مجمع نمایندگان خوزستان، گفت: روز گذشته ما و نمایندگان استان‌های زاگرس‌نشین جلسه‌ای پیرو همین موضوع با اقای بی‌طرف داشتیم که دغدغه‌های خود را به آقای بی‌طرف در مورد انتخاب ایشان انتقال دادیم و بیان کردیم که ذهنیت خوزستانی‌ها نسبت به عملکرد گذشته ایشان منفی است اما متأسفانه ایشان در پاسخ به نمایندگان و برای روشن شدن برنامه خود به طور شفاف حرفی نزدند.

پاپی‌زاده اظهار داشت: با توجه به اعتراضات گسترده و تذکرهای مکرری که در صحن علنی مجلس نسبت به عملکرد وزیر نیروی دولت یازدهم مطرح شد به نظر می‌رسد این وزارتخانه قبل از اینکه نیاز به آقای بی‌طرف داشته باشد، نیاز به مدیریت بی‌ط‌رفانه و کارآمد دارد.نگرش غلط انتقال بین حوضه ای آب از سرشاخه های کارون و دز اکنون به مسئله ای اجتماعی بین چند استان کشور بدل گشته است.

وی افزود: مجمع نمایندگان خوزستان و همچنین استان‌های زاگرس‌نشین همگی از این انتخاب ناخرسند هستند و مطمئنا پیگیری‌های لازم را انجام خواهیم داد.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *