حمله اسیدی به خودروی یکی از مدیران شهرداری مسجدسلیمان

چاپ خبر

خودروی شخصی مدیر حراست شهرداری مسجدسلیمان که در یکی از خیابانهای شهر پارک شده بود مورد حمله با مواد اسیدی قرار گرفت و خسارت فراوانی به آن وارد شد. به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام آی اس نیوز- هنوز علت و انگیزه فرد مهاجم مشخص نگردیده و با توجه به اینکه اسیدپاشی به اتومبیل فاقد سرنشین صورت گرفته […]

%d8%b0%d9%84%d9%84%d8%a7%d8%aa%d8%aa
خودروی شخصی مدیر حراست شهرداری مسجدسلیمان که در یکی از خیابانهای شهر پارک شده بود مورد حمله با مواد اسیدی قرار گرفت و خسارت فراوانی به آن وارد شد.

به گزارش خبرگزاری مسجدسلیمان-ام آی اس نیوز- هنوز علت و انگیزه فرد مهاجم مشخص نگردیده و با توجه به اینکه اسیدپاشی به اتومبیل فاقد سرنشین صورت گرفته است، خوشبختانه هیچ آسیبی به مدیر حراست نرسیده است.

گفتنی است:علاوه بر پاشیدن مواد اسیدی که هنوز نوع مواد بکار رفته در آن معلوم نگردیده، بخش زیادی از بدنه خودرو نیز مورد خط کشی با جسم سخت و آسیب جدی به رنگ آن قرار گرفته و این اقدام که سومین اقدام اسیدپاشی به خورو های شخصی مدیران شهرداری میباشد نگرانی فراوانی برای دیگر مدیران شهرداری را بدنبال داشته است.

شایان ذکر است: چندی پیش عده ای ناشناس مقابل خانه ی یکی از اعضای شورای شهر مسجدسلیمان نیز اقدام به تیر اندازی کرده و باعث ایجاد رعب و وحشت برای خانواده وی شدند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

لینک کوتاه :

دسترسی آسان به این پست :

لطفاً ديدگاه خود را در مورد اين خبر در زير وارد نمائيد :

نظرات

تصویر کپچا

فراخوانی تصویر

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *