خانواده رئیس بانک رفاه ۱۷۰میلیارد تومان وام گرفتند اما ۱۲۰میلیارد برای جابجایی مناطق آلوده مسجدسلیمان پول نیست

 

به گزارش آسماری,حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تسلیت سالروز شهادت امام جعفرصادق(ع) رئیس مذهب تشیع گفت:ائمه (ع)را نه فقط ما شیعیان بلکه بشریت جهان مدیون آنها هستیم چرا که ائمه(ع) دغدغه همه عالم و گیتی را داشتند.

 

حجت الاسلام امینی در رابطه با اهمیت حکومت دینی گفت: دختر خانواده ای که در این چندسال اخیر از بیت المال سو استفاده کرده و بنیان گذار غارت گری بودند اخیرا گفته است که اسلام را قبول دارد اما حکومت دینی را قبول ندارد و حکومت دینی اسلام را مخدوش می کند.

 

وی افزود:این عمل ننگین شماست که مردم را بدبین می کند البته نه به اسلام و انقلاب بلکه به خود شما که نمادهای فساد هستید و مغزتان خالی است و حرف غلط می زنید.اینها کسانی هستند که در سایه حکومت دینی مملکت را چپاول کردند و بسنده هم نمی کنند و تئوری می دهند که حکومت دینی اسلام را مخدوش می کند.

 

امینی ادامه داد:برخی ها دزدی می کنند و بعد هم در مقام ضد دزد سخنرانی می کنند و اینگونه دزد اندیشه هم می شوند.

 

نماینده ولی فقیه در مسجدسلیمان با اشاره به فسادهای اقتصادی گفت:از معرفت و دیانت ملت مان باید تقدیر کنیم,همین ملت مسجدسلیمان محروم که این فسادها را پای اسلام و انقلاب نمی گذارند بلکه از چشم فرصت طلبان نفوذی در حکومت دینی می بینند.

 

وی در رابطه با حقوق های نجومی عنوان داشت:مرگ بر این صاحبان حقوق های نجومی که از این حقوق هایشان خجالت هم نمی کشند,تشکر می کنیم از سازمان اطلاعات بسیج که ضابظ ویژه قوه قضائیه است  و گروه زیادی را در همین رابطه دستگیر کردند که متاسفانه با برخی سیاسیون ما درارتباط هستند. رئیس بانک ملت که یک سفر دو روزه او به اروپا حدود یک میلیارد تومان هزینه داشته است,امیدواریم به سرکوبی اینها ادامه دهند و انتظار داریم قوه مقننه و مجلس قوانین را اصلاح کنند, قوه قضائیه نظارت بیشتری داشته باشد ودولت صاحب شعار امید اجازه ندهد این امید مردم  بی فروغ شود.

 

 

حجت الاسلام امینی در رابطه با مناطق آزاد تجاری گفت:از۲۴ میلیارد دلار ورودی قاچاق به کشور صاحب نظران اقتصادی می گویند ۲۲ میلیارد آن از همین مناطق آزاد است,این مناطق آزاد چه منفعتی برای مردم داشته که لایحه افزایش مناطق آزاد را به مجلس می فرستید؟

 

 

امام جمعه مسجدسلیمان خطاب به وزیر نفت گفت: این همه پول برای شهوات نفسانی امثال رئیس بانک ملت هست اما برای مذهب ,فرهنگ, آموزش و بهداشت پول نیست؟طرح جابجایی مناطق آلوده مسجدسلیمان سالیان سال بلاتکلیف مانده و برخی مناطق هم نصفه نیمه جابجا شدند.

 

وی افزود:خانواده رئیس معذول بانک رفاه ۱۷۰ میلیارد تومان وام کم بهره گرفتند اما ۱۲۰میلیارد برای جابجایی پنج منطقه آلوده مسجدسلیمان که مردم محرومش اینقدر آزار نبینند  پول نیست.

 

حجت الاسلام امینی خاطر نشان ساخت:یک مسئول ما برای سفر دو روزه به اروپا یک میلیارد تومان هزینه می کند اما در مسجدسلیمان مخزن آب شرب مردم که حدود ۶۰۰ میلیون تومان هزینه گذاشتن سرپوش مخزن می شود سرپوش ندارد و مردم باید آب آلوده  و غیربهداشتی استفاده کنند.

 

امام جمعه مسجدسلیمان با اشاره به صحبت های حضرت آیت الله موسوی جزایری در واکنش به طرح انتقال آب کارون اظهار داشت: نماینده محترم ولی فقیه در استان در واکنش به نطق رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیرامون دفاع از انتقال آب کارون موضع گرفتند که از ایشان تشکر و حمایت می کنیم.

 

حجت الاسلام امینی با اشاره به روز حقوق بشر گفت:مرگ بر حقوق بشر آمریکایی که باید آنرا در بحرین ,سوریه و زندان های گوانتانامو ببینید. حقوق بشری که آیت الله مجتهد بحرینی که نسل در نسل بحرینی بوده را     عده ای مستبد که از عربستان آمدند و حاکم بحرین شده اند می خواهند تابعیتش از بحرین را لغو کنند.

 

امام جمعه مسجدسلیمان ضمن تشکر از پیگیری های نماینده و فرماندار مسجدسلیمان گفت: کارهای خوبی در حال انجام است اما زمان می برد تا نتیجه دهد و لذا  باید با هم باشیم و همدلی ها را افزایش دهیم.

 

 

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *