خبرنگاران ؛ ایثارگران عرصه ی اطلاع رسانی اند

به گزارش آسماری به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس قباد ناصری در پیامی که لحظاتی پیش در پایگاه اطلاع رسانی این شرکت منتشر شد فرا رسیدن ۱۷ مرداد ، روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه ی اطلاع رسانی تبریک گفت .

 

وی در این پیام با گرامی داشت یاد و خاطر شهدای عرصه ی اطلاع رسانی خصوصاً شهید محمود صارمی که به مناسبت شهادت وی این روز به روز خبرنگار نامگذاری شده آورده است :

 

بی شک خبرنگاری حرفه ارجمند و ارزشمندی است که در پرتو شجاعت طبع و قوت روحیه خبرنگاران، شغلی شریف و خوشنام در عصر ارتباطات شأن می یابد و نگارندگان جسور و خستگی‌ناپذیرِ خبر، از هیچ گونه ایثار و از خودگذشتگی برای آگاهی بخشی به آحاد جامعه دریغ ندارند و این آزادگی و بلندی همت ، رمز محبوبیت اهالی این حرفه ی شریف است .

 

در ادامه ی این پیام آمده است : ۱۷ مرداد یادآور حماسه آفرینی آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با خون خود بر برگه های اعلام نوشتند . 


وی در خاتمه افزوده است :  اینجانب فرا رسیدن روز خبرنگار را به همه ی خبرنگاران و فعالان حوزه ی خبر و رسانه خصوصاً تلاشگران صدیق عرصه ی اطلاع رسانی شهرستان مسجدسلیمان و استان خوزستان تبریک می گویم و برای یکایک آن عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم . 

 

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *