خبرنگاران صرفه جویی درمصرف آب را به مردم تاکید کنند/کنترل فضای مجازی باید در اختیار خبرنگاران باشد+تصاویر

به گزارش آسماری,مراسم تجلیل از خبرنگاران  شهرستان های مسجدسلیمان و اندیکا و نشست صمیمانه خبرنگاران با سید حمید صالحی مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور اندیکا و سرپرست سد و نیروگاه مسجدسلیمان در سالن اجتماعات  سد شهید عباسپور برگزار شد.

 

سید حمید صالحی در دیدار با خبرنگاران ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه گفت: امیدوارم همه شما و همکاران تان در کار مهم خبرنگاری برای کشور مثمر ثمر باشید و همواره در راستای بهبود فضای کشور و منطقه گام بردارید.

وی افزود: اهمیت کار خبرنگاری به گونه ای است که خداوند در قران کریم به قلم قسم می خورد و این قسم خداوند نشان از جایگاه والای خبرنگاری و قلم است.

 

صالحی ادامه داد:رهبر معظم انقلاب با تاکید بر جایگاه مهم کار خبرنگاری جلساتی را با خبرنگاران کشور برگزار می کنند و موضوعات خاصی را به آنها تدکر می دهند که این مهم نشان از جایگاه والای شغل خبرنگاری است.

 

مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور در رابطه با اهمیت فضای مجازی و تاکیدات رهبر معظم انقلاب در این رابطه تصریح کرد:امروز فضای مجازی بر جامعه و فرهنگ مردم بسیار اثر گذار است و این اثر گذاری می تواند مسیر فرهنگی- اجتماعی و فضای یک منطقه را تحت تاثیر قرار دهد و نگاه مردم را به مسائل اجتماعی تغییر دهد به همین دلیل شما خبرنگاران باید این فضا را بدست بگیرید.

 

وی عنوان داشت:شاید برخی ها از قلم شما ناراحت شوند اما واقعیت این است که همه شما دلسوز منطقه تان هستید.اگر مردم به خبرنگاران اعتماد کنند و تکیه شان مبنی بر خبر سالم و خبرنگاران منطقه شان باشد قطعا به مسیر اشتباه نخواهند رفت.

 

سرپرست سد و نیروگاه مسجدسلیمان گفت: فضای مجازی باید در اختیار شما قرار گیرد و کنترل فضای مجازی با محوریت فرهنگ و ارشاد در اختیار خبرنگاران قرار گیرد تا هرکسی نتواند نگاه و افکار مردم را به سمت دلخواه خودش سوق دهد.

 

سید حمید صالحی با تاکید بر اهمیت صرفه جویی در مصرف آب خاطر نشان ساخت:خبرنگاران بر موضوع صرفه جویی در مصرف آب بسیار تاکید کنند چرا که اگر ما با همین روند پیش برویم در آینده نه چندان دور فرزندان ما آرزوی بهره مندی از آب را خواهند داشت.

 

وی تاکید کرد: وضعیت منابع آبی در کشور نگران کننده است و در صورت ادامه روند هدر رفت آب سرزمین زرخیز خوزستان شاید در آینده با مشکلات جدی مواجه شود  و فرزندان ما آرزوی زندگی در سرزمین شان را داشته باشند.

 

در ادامه این نشست خبرنگاران از بخش های مختلف سد شهید عباسپور بازدید بعمل آوردند.

Author: مسجد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *